Oyun açınca ses gidiyor ve arada patlama sesleri geliyor

purposelesss

Decapat
Selamlar sorunum şu:

PC'yi başlattığımda hiçbir sorun yok ses vs gayet iyi fakat oyunlara geçtiğimde bir statiklenme oluşuyor ve aniden ses gidiyor, ardından sadece küçük patlama sesleri geliyor düzeltmek için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Kulaklığımla ilgili bir sorun yok çünkü farklı kulaklıklarla da denedim sonuç aynı arka ön jak fark etmeksizin aynı durum geçerli, sürücüler de yüklü fakat bir çözüm yolu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bende PSU'dan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü son zamanlarda çok sorun çıkartmaya başladı mesela bilgisayarı kapattığımda açılmaması gibi PSU'nun markası platoon PL-9264 600W.

Sesler gerçekten geliyor yani? Senin yerinde olsam yenisini alana kadar bilgisayarımı açmazdım bile. Patlama sesi ciddi bir soruna işaret eder. Oyuna geçtiğinde olması voltaj yükselmesi ile alakalı ciddi arızalara yol açabilir. Bundan eminsen yeni bir tane güç kaynağı al veya değişime gönder.

Sesler gerçekten geliyor yani? Senin yerinde olsam yenisini alana kadar bilgisayarımı açmazdım bile. Patlama sesi ciddi bir soruna işaret eder. Oyuna geçtiğinde olması voltaj yükselmesi ile alakalı ciddi arızalara yol açabilir. Bundan eminsen yeni bir tane güç kaynağı al veya değişime gönder.

Yok sesler kulaklıktan geliyor herhangi bir oyun açtığımda gelmeye başlıyor, PSU'dan ses çıkmıyor.
PSU değişmenizi öneririm.

PSU'yu en yakın zamanda değiştireceğim, sizce ne almalıyım?

Geri
Yukarı