Çözüm EA App Oyun alamama problemi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar, ilk defa bir foruma üyelik açıp bir şey yazıyorum.
Dün FC 24'ü almayı başardığım için paylaşmak istedim. Burada bir sürü yardımcı olmaya çalışan arkadaş vardı(VPN kullanımı ile ödeme yapmak, websitesinden almak gibi). Hiçbiri bende işe yaramadı.
Ödeme olarak devletin üniversite öğrencilerine verdiği "Ziraat Genç" kredi kartını kullanıyordum. Dün aklıma banka uygulamasından, kredi kartının ayarlarından, yurt dışı e-ticaret işlemlerine izin vermek aklıma geldi. 5 dk önce gerçekleşmeyen satın alma işlemi, bu işlemlerden sonra gerçekleşti. Umarım sorun bundan kaynaklıdır. Eğer sistem kendi kendine düzeldiyse diyecek bir şeyim yok. 🙃 Yardımcı olmak amacıyla paylaşmak istedim. Umarım size de faydası olur.

Check out uygulamadan çıkmak mı demek hocam affedin bilgisizim biraz.

Hocam yaptım Allah razı olsun kafa biraz geç düştü ondan sordum onu da.

Hocam konu aklımdan çıkmış özür dilerim üstteki sorunuza cevap veremedim rica ederim yaptıysanız ne mutlu bana.

Benim direkt banka kartlarımı decline ediyordu. EA'in müşteri temsilcilerine de ulaşamadım. Bankamı aradım, CVV blokesini de kaldırtıp bir daha denedim yine olmadı. Ne güzel BF2042 alacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı