Çözüldü Steam Oyun alımında "işleminiz sırasında bir hata meydana geldi" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Steam sepeti yaptım, ödeme işlemine geçtiğim esnada hangi ödeme yönetimini seçersem seçeyim ödeme yapamıyorum ve ekteki hatayı alıyorum. Siz de alıyor musunuz?

aaa.png

Çözüm: Tarayıcıdan açtığım sırada ödemeye atıyor gibi duruyor.

Düz şekilde steam bakiyesi yükleyip alırsanız sorun olmaz -eğer bunu denemediyseniz-. Eğer diyelim hesapta 490 tl var ve sepetiniz 1000tl ise, bu kalan 510 tl'yi direkt karttan çekip ödeme yaparak alıyorsanız ve hata veriyorsa; çok fazla denemeniz halinde hesabınız ban yiyebilir... Steam support'a yazın, güncelleme yapıyorlar bu hata kalkıyor. (Sizin gibi bu hatayı alıyordum ve birkaç defa daha satın almayı denedim aynı şekilde, sonucunda topluluk banı yedim 3-4 gün... Kartta sorun olmamasına rağmen izin vermiyorsa daha da denemeyin ban atabiliyor bu saçma sistem)

online alışverişi açık mı kartın
Düz şekilde steam bakiyesi yükleyip alırsanız sorun olmaz -eğer bunu denemediyseniz-. Eğer diyelim hesapta 490 tl var ve sepetiniz 1000tl ise, bu kalan 510 tl'yi direkt karttan çekip ödeme yaparak alıyorsanız ve hata veriyorsa; çok fazla denemeniz halinde hesabınız ban yiyebilir... Steam support'a yazın, güncelleme yapıyorlar bu hata kalkıyor. (Sizin gibi bu hatayı alıyordum ve birkaç defa daha satın almayı denedim aynı şekilde, sonucunda topluluk banı yedim 3-4 gün... Kartta sorun olmamasına rağmen izin vermiyorsa daha da denemeyin ban atabiliyor bu saçma sistem)
kartım açık hocam çözüm olarak tarayıcıdan steam hesabıma girdiğim zaman ödeme sayfası ilerliyor sorun yok.

Geri
Yukarı