Steam Oyun alırken dolandırıcı dedi

Kanıtlayabilirsem sizce steam açar mı banı(kısıtlamayı)
Sen bilgisayarına virüs bulaştırır keylogger yersen Steam uğraşmaz tabii hiçbir firma uğraşmıyor bu iş için zaten? Haksız ban yiyince ilgileniyor mu Riot hayır hazır cevap çekiyor boş konuşmayın yani.

Arkadaşlar sağolun hepinize teşekkür ederim cevap geldiği zaman steamden güncellerim burayı

Son düzenleme:
Pardon da Steam destek oyun itemiyle neden ilgilensin? Senin oyun dataların Steam'e mi bağlı?
Haksız VAC bana ben inanmıyorum. Benim hesabımda banlı ben skinchangerdan ban yedim yediğim zamanlarda kullanıyor muydum emin değilim ama açik kalmiş olabilir.
Steam Guard açık iken bende cok hesap çalinmasi geçirdim hepsinde virusten dolayiydi benden kaynakliydi. Steam her siteye girerken uyariyor, takas yaparken bile uyariyor. Son zamanlarda API den bile hesap çalinabiliyor. Son 1 yildir hiçbir şekilde virus olabilecek bir şey indirmedim hâla bet sitelerini kullaniyorum ama bir şey olmadı.
Alt tarafı wallhack kullandık ban yedik. :D Tamamen haksız ban(!)

Kanıtlayabilirsem sizce steam açar mı banı(kısıtlamayı)

Arkadaşlar sağolun hepinize teşekkür ederim cevap geldiği zaman steamden güncellerim burayı
Bu gün biri fatura bilgileriyle çalınan hesabını geri aldı. Steam desteğin istediği bilgileri sağlarsan yardımcı olacaklardır.

Yaklaşık 5 yıldır alışverişlerimde sallıyordum ve bu olaydan sonra diger hesabımdan aynı karttan doğru fatura bilgileri yazarak alışveriş yaptığımda yine ceza verdi ve ben umutluyum açarlar herhalde niye bu kadar negatifsiniz :DD

Elimde dekont vs her şey var hiç mi kanıtlayamam mi
Negatiflik değil hocam. Bu platform fazlasıyla katı, kesinlikle hesabınız öyle kalacak demiyorum. Bir süre kartınızdan alışveriş yapmanızı da tavsiye etmem herhangi bir hesabınızdan. Aynı olay anlattığınız şekilde bir yakınımın başına da geldi beraber çok uğraştık fakat hesabı kurtaramadık. Umarım siz kurtarabilirsiniz.

Merhaba. Şu an çok mağdur durumdayım. Dün saat 19.00 gibi Steam'den FIFA 23 satın aldım, fakat 2 farklı karttan alacaktım 250'si ıninal'den 100'ü ise banka kartından FIFA 23'ü aldım derken uyarı verdi hesabınız dolandırıcılık şüphesi taşıyor diye ve hesabımın tüm topluluk aktiviteleri kısıtlandı. Ama kartlarımın hiçbirinde ne çalıntılılık var ne de dolandırıcılık. Steam desteğe yazdım daha cevap bekliyorum. Önerileriniz varsa söyler misiniz ve kafamı kurcalayan şey ben adres bilgilerini filan hep sallardım kart bilgileri doğru olurdu fakat fatura bilgisini sallardım. Şimdi destek bana kanıtlamamı isterse nasıl bir yol izleyeceğim?

Kartınızın bilgileri ve son 4 hanesi.
İlk mail.
Satın alım yapınca maile gelen fatura bilgileri.
Bunlar bulunuyorsa destek atın garanti açılacaktır, pek de kafaya takmanıza gerek yok.

Negatiflik değil hocam. Bu platform fazlasıyla katı, kesinlikle hesabınız öyle kalacak demiyorum. Bir süre kartınızdan alışveriş yapmanızı da tavsiye etmem herhangi bir hesabınızdan. Aynı olay anlattığınız şekilde bir yakınımın başına da geldi beraber çok uğraştık fakat hesabı kurtaramadık. Umarım siz kurtarabilirsiniz.

İlk mailinize kaç günde dönüş sağladılar ya da sağlarlar sizce?

Arkadaşlar iki hesabimida açtılar ve özür dilediler sistemsel bir hata olmuş sanırsam şimdiye kadar yardım eden herkese teşekkür ederim sorunu yaşayanlar bana ulaşsın onlarada yardim etmek isterim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı