Oyun almak için nereden para bulabilirim?

Böyle hayallere girme. Güzelce oku, fix maaşını alan bir köle ol. Ama iyi fiyata çalışan bir köle ol. Arkadaşlar bu ülkede köle gibi çalışmadan para kazanamazsınız. Sizin dediğiniz gibi yollar olsa herkes para kazanırdı. Photoshop'un kendisi paralı ve bedava eğitim setleriyle bir şey yapılmıyor.

Csgo ucretsiz. Indir ve sadece onu oyna. Mutlaka benden daha sanslisindir bana 120 liralik skin dustuyse sana daha iyisi duser. Sonra satip parasiyla ne alirsan al. Grafik tasarim isinden para kazanirsin ama hic denemedim acikcasi oyun oynamak daha zevkli ;)

Eğer ailenizi bir tık ikna edebiliriseniz şu konuya bakabilirsiniz,

Özellikle Zup F oyununun kartlarını birleştirerek 40TL değerinde Steam arka planı elde edebilirsiniz.

Böyle hayallere girme. Güzelce oku, fix maaşını alan bir köle ol. Ama iyi fiyata çalışan bir köle ol. Arkadaşlar bu ülkede köle gibi çalışmadan para kazanamazsınız. Sizin dediğiniz gibi yollar olsa herkes para kazanırdı. Photoshop'un kendisi paralı ve bedava eğitim setleriyle bir şey yapılmıyor.
7-8 sene sonra belki bunları yaparım.

Grafik tasarim denedim fiverr falan uğraşmayın koydum 3 ilan 1 ay geçti profesyonel şeylerdi 3'üde 1 tıklama yok daha kısaltma desen 1000-2000 takipçili hesabın yoksa işine yaramaz kısacası böyle para kazanmak neredeyse imkansiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı