Oyun arkadaşı arıyorum

Sencer Duran

Femtopat
Daha fazla  
Genelde R6, PUBG, Insurgency: Sandstorm, Sea of Thieves vb. oyunlar oynuyorum. Kötü oynamıyorum ama genelde eğlencesine oynuyorum. Amacım çok ciddi rank kasmak değil. Benim gibi hem eğlencesine oynayan hem de fena oynamayanlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde R6, PUBG, Insurgency: Sandstorm, Sea of Thieves vb. oyunlar oynuyorum. Kötü oynamıyorum ama genelde eğlencesine oynuyorum. Amacım çok ciddi rank kasmak değil. Benim gibi hem eğlencesine oynayan hem de fena oynamayanlar yazabilir mi?

Keşke ekran kartım yanmasaydı, oynardık. Ben de iyi oynuyorum bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke ekran kartım yanmasaydı, oynardık. Ben de iyi oynuyorum bence.

O durum için GeForce NOW kullanmanı tavsiye ederim (eğer internetin iyiyse ve bu bedava olan sürüm) sıra muhabbeti var ben beklerim diyorsan sabah 12- akşam 00.00 arası biraz sıra oluyorr 100-200 kişi arası ama sabah saat 12'ye kadar ve gece 00.00'dan sonra sıra durumu 70 50 30'a düşüyor bu sıralar da 30 Max 40 dakika sürüyor bilgine.

Abi( yaşını bilmediğim için ben 15)
Yeni PC topladım içinde CS:GO GTA 5 Valorant gibi oyunlar oynayacağım istersen birlikte takılabiliriz bir ara.

Geri
Yukarı