Oyun arkadaşı arıyorum

Sweet Cupcake

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaşım 22 genel olarak FPS türü tarzı oyunlar oynuyorum farklı oyunlarada açığım yaş takıntım 18'den aşağısı olmasa güzel olur genel olarak her gün konuşabileceğim ve Discord'a gelebilecek sesli sohbete aktif bir arkadaş arıyorum ve yani aktif olanlar yazarsa daha iyi olur ondan hariç Rainbow Six ve türevleri tarzı BF1 BF2042 CoD Vanguard gibi oyunları da Online oynuyorum.

Steam hesabım bu dedim kriterleri yapabilecek arkadaşlar istek atıp yorumada ekledim yazarsa isteğinizi kabul ederim:https://steamcommunity.com/profiles/76561198844986202/

Discord mu Steam mi bu? Bulamadım da.

Ekleyecek kişiler için ufak bir not daha bırakacağım buraya. Discord sesli sohbetde her gün oyun oynayabileceğim ve gelecek kişiler yazsın. Gelmeyip kafasına göre takılan kişileri eklemeyeceğim. Ekleyip, beni silen kişileri de geri yazmaksızın engelliyorum. Düzgün bir arkadaş gibi, her gün Discord seslide takılacak arkadaş gibi gelsin gelecek adam. Gelmeyecek kişiler eklemesin.

@darkweeb sana hitafen yazmadım yanlışlıkla cevaplaya basmışım bu mesajı genel olarak yazdım. Eklecek kişiler ona göre eklesin.

Dediklerimi yapabilen arkadaşlar ulaşması için DC hesabımı bırakıyorum:
Ella60

DC adım bu.
Dediğim gibi daha demin ki yazdığım kriterlere uyan her arkadaş yazabilir. Onun dışında kalan kimse yazmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord mu Steam mi bu? Bulamadım da.

Ekleyecek kişiler için ufak bir not daha bırakacağım buraya. Discord sesli sohbetde her gün oyun oynayabileceğim ve gelecek kişiler yazsın. Gelmeyip kafasına göre takılan kişileri eklemeyeceğim. Ekleyip, beni silen kişileri de geri yazmaksızın engelliyorum. Düzgün bir arkadaş gibi, her gün Discord seslide takılacak arkadaş gibi gelsin gelecek adam. Gelmeyecek kişiler eklemesin.

@darkweeb sana hitafen yazmadım yanlışlıkla cevaplaya basmışım bu mesajı genel olarak yazdım. Eklecek kişiler ona göre eklesin.

Dediklerimi yapabilen arkadaşlar ulaşması için DC hesabımı bırakıyorum:
Ella60.

DC adım bu.
Dediğim gibi daha demin ki yazdığım kriterlere uyan her arkadaş yazabilir. Onun dışında kalan kimse yazmasın.

Kanka ekledim.

Geri
Yukarı