Oyun arkadaşı arıyorum

Spartaking59

Centipat
Son zamanlarda tek başıma oynamaktan sıkıldım. Oyun arkadaşı arıyorum. 17 yaşındayım eğlenmesini bilen varsa eklesin. CS:GO ve LOL tarzı oyunları oynamıyorum sarmıyor beni. Tarzım değil daha doğrusu biraz da beceremiyorum :D PUBG'yi belki oynarım onun dışında çoğu oyunu oynarım. Eğlenmesini bilen varsa beraber takılalım.
şuan oynadığım oyunlar dead by daylight, roket league, stardew valley, stick fight: the game

Steam hesap ismim spartaking76.
Join the Order of the Stone Discord Server! DC gelcek olan varsa bekliyorum.

Hadi herkese iyi oyunlar :D
şu anda oynadığım oyunlar dead by daylight, roket league, stardew valley, stick fight: The game o tarz oyunları severim

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda tek başıma oynamaktan sıkıldım. Oyun arkadaşı arıyorum. 17 yaşındayım eğlenmesini bilen varsa eklesin. CS:GO ve LOL tarzı oyunları oynamıyorum sarmıyor beni. Tarzım değil daha doğrusu biraz da beceremiyorum :D PUBG'yi belki oynarım onun dışında çoğu oyunu oynarım. Eğlenmesini bilen varsa beraber takılalım.
şuan oynadığım oyunlar dead by daylight, roket league, stardew valley, stick fight: the game

Steam hesap ismim spartaking76.
Join the Order of the Stone Discord Server! DC gelcek olan varsa bekliyorum.

Hadi herkese iyi oyunlar :D
şu anda oynadığım oyunlar dead by daylight, roket league, stardew valley, stick fight: The game o tarz oyunları severim
Reis hala oyun oynuyormusun istediğin oyunları oynarız internet üzerinde biraz asosyalim yaşım 15 canlı ders olmadığı her zaman müsaitim

Reis hala oyun oynuyor musun istediğin oyunları oynarız internet üzerinde biraz asosyalim yaşım 15 canlı ders olmadığı her zaman müsaitim.

CS:GO ETS 2 MP GTA 5 RP GTA 5 Online PUBG Lite mobil vb oynayan varsa Discord sunucuma gelebilir müsait olduğum her zaman oynarım.

Geri
Yukarı