Oyun Arkadaşı Arıyoruz

ETARSSS

Picopat
Yer
Kocaeli
Valorant, CS:GO, Sea Of Thieves, Gta V Heist/Playlist, Among Us, Blazing Sails, The Forest tarzı oyunlar için kendimize oyun arkadaşı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar Discord: ETARS;#9737 ekleyebilirler. Saygılı olmak şartımız. Öneri oyunları alıp oynayabiliriz.

Valorant, CS:GO, Sea of Thieves, GTA V Heist/Playlist, Among Us, Blazing Sails, The Forest tarzı oyunlar için kendimize oyun arkadaşı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar Discord: Etars;#9737 ekleyebilirler. Saygılı olmak şartımız. Öneri oyunları alıp oynayabiliriz.

Oyun arkadaşı değil de şu sıralar konuşacak biri bulamıyorum sohbet muhabbet arkadaşı olursam gelirim.

Valorant, CS:GO, Sea Of Thieves, Gta V Heist/Playlist, Among Us, Blazing Sails, The Forest tarzı oyunlar için kendimize oyun arkadaşı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar Discord: ETARS;#9737 ekleyebilirler. Saygılı olmak şartımız. Öneri oyunları alıp oynayabiliriz.
Bir sohbet edelim, kimyalar uyuşursa neden olmasın. Atıyorum arkadaşlık isteğini.

Bir sohbet edelim, kimyalar uyuşursa neden olmasın. Atıyorum arkadaşlık isteğini.
Kabul ettim.
Oyun arkadaşı değil de şu sıralar konuşacak biri bulamıyorum sohbet muhabbet arkadaşı olursam gelirim.
O da olur hocam Discord ekleyebilirsiniz.

Yaş sorun teşkil eder mi?
Karşılıklı saygı olduktan sonra yaşın pek önemi yok ekleyebilirsiniz.

Konu güncel arkadaşlar bilginiz olsun.

Konu güncel, ekleyebilirsiniz arkadaşlar aktif olarak CS:GO, Gta V playlist vs oynuyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı