Oyun arkadaşı arıyoruz

dolfin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben ve birkaç arkadaşım değişik oyunlar oynamayı ve eğlenmeyi seviyoruz. Oynadığımız oyunlardan bazıları:

- Devour.
- CS:GO
- Ready or Not.
- Fall Guys.
- Raft.
- PUBG.
- Ultimate Chicken Horse.

Bunlar oynadıklarımızdan bazıları fakat birkaç kişi daha olsa daha çok eğleneceğimizi düşünüyoruz. Oyun arkadaşı olarak saygılı olmasını, toksik olmamasını, değişik oyunlara açık olmasını ve satıcı olmamasını bekliyoruz. Küfür ediyoruz ama saygı çerçevesinde yapıyoruz. İyi günler.

Yaşlarınız kaç acaba?

Ben 26 yaşındayım, arkadaşlarım 18-20 arası ama hepimiz 18 yaşında gibiyiz mental açıdan.

Yani daha doğrusu şöyle açıklayayım, genelde oyunları ciddiye almıyoruz, rekabeti düşük seviyede tutuyoruz CS:GO haricinde. Hikayeli bir şeyler oynuyorsak ve içerisinde rekabet olayı yoksa (mesela Ready or Not) ciddiye alıyoruz tabii ki. Oyun tarzımız böyle genel olarak.

Ben 26 yaşındayım, arkadaşlarım 18-20 arası ama hepimiz 18 yaşında gibiyiz mental açıdan.

Yani daha doğrusu şöyle açıklayayım, genelde oyunları ciddiye almıyoruz, rekabeti düşük seviyede tutuyoruz CS:GO haricinde. Hikayeli bir şeyler oynuyorsak ve içerisinde rekabet olayı yoksa (mesela Ready or Not) ciddiye alıyoruz tabii ki. Oyun tarzımız böyle genel olarak.
Trollsünüz yani.

CSGO ranklarınız nedir hocam?

Payday 2, FH4 gibi oyunlar oynuyorum. İsterseniz ekleyebilirsiniz. Devour'u önceden duymamıştım şimdi baktım iyi gibi ama korku oyunları ile aram pek iyi değil :)

Geri
Yukarı