Oyun arkadaşı

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
CS:GO, GTA V, PUBG, Rocket League, Payday 2, Paladins, Rust, for Honor, ETS 2, R6, Valorant, Ark, Borderlands 2 vb. birçok oyun var oynamak isteyenler beni Steam üzerinden eklesin çoğu zaman aktifim tek takılmaktan bayağı bir sıkıldım yaş hiç önemli değil maksat eğlence olsun.

CS:GO'da rütbeniz nedir?
CS:GO, GTA V, PUBG, Rocket League, Payday 2, Paladins, Rust, for Honor, ETS 2, R6, Valorant, Ark, Borderlands 2 vb. birçok oyun var oynamak isteyenler beni Steam üzerinden eklesin çoğu zaman aktifim tek takılmaktan bayağı bir sıkıldım yaş hiç önemli değil maksat eğlence olsun.

Henüz hiç oynamadım ama alışabilecegime inandığım için listeye ekledim aim konusun da iyiyimdir ayrıca PC'ye yakın zaman da format atacagım için yüklemedim.
Her karakterin kendine özgü güçleri ve ek ekipmanları olduğu için CS:GO'ya göre alışmak biraz zordur.

Maalesef mm girebileceğimizi sanmıyorum ama istersen başka oyunlar oynayabiliriz ya da CS:GO'da eğlence modu gireriz.
Takım kurabilecek arkadaşlarım var fakat her akşam denk gelmiyor. Onlarda nova oldu. Maçtayken takım irtibatsızlığı yüzünden rütbe atlamam gün geçtikçe zorlaşmıştı. Çünkü hem hileli oyuncularla eşleştiriliyorum hem de ne kadar rütbeli ve rozetli oyuncularla gelselerde alt seviye silverden beter oynamalarından oyundan tam verim alamıyorum.

Geri
Yukarı