Oyun arkadaşı

Lenix

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, biz iki arkadaşız. öyle oyun arkadaşı falan değil gayet samimi dostuzdur. Bize böyle aynı şekil birbirimize güvenebileceğimiz, saf, temiz kalpli, bizim gibi arkadaş lazım. Gerek oyun oynarız gerek muhabbet ederiz. Derdimizi paylaşırız vs. Elimizde olan bazı online oyunlar var, bazılarını benim sistemim kaldırmıyor, arkadışımın ki açıyor fakat çoğunu benim sistemim oynatıyor. Elimizdeki oyunlar şu anlık bu şekilde:
-Blazing Sails
-Valorant
-Fall Guys
-Hand Sim
-Raft
-Rust
-Stick Fight
-Rainbow Six
Ve oyunları profesyonel oynamıyoruz. Eğlenmek için oynuyoruz. Bize de böyle insanlar lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar, biz iki arkadaşız. Öyle oyun arkadaşı falan değil gayet samimi dostuzdur. Bize böyle aynı şekil birbirimize güvenebileceğimiz, saf, temiz kalpli, bizim gibi arkadaş lazım. Gerek oyun oynarız gerek muhabbet ederiz. Derdimizi paylaşırız vs. elimizde olan bazı Online oyunlar var, bazılarını benim sistemim kaldırmıyor, arkadışımın ki açıyor fakat çoğunu benim sistemim oynatıyor. Elimizdeki oyunlar şu anlık bu şekilde:
-Blazing Sails.
-Valorant.
-Fall Guys.
-Hand sim.
-Raft.
-Rust.
-Stick fight.
-Rainbow Six.
Ve oyunları profesyonel oynamıyoruz. Eğlenmek için oynuyoruz. Bize de böyle insanlar lazım.

İletişim?

Yeni konular

Geri
Yukarı