Oyun arkadaşı

Oyun alacak parası olan demiş de zaten 3-4 tane oyun var girip coop oynanabilecek çok pahalı oyunlarda. Oyun alacak parası olan kısmına katılmıyorum madem arkadaşın yok arkadaş olmak istediğin insanların oynadığı oyunları oynamalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buraya alalım sizi.
Evlenme kriteri gibi oyun arkadaşı aramak ne demek? Yok maddi sıkıntısı olmasın. Bunu diyenin maddi seviyesi ne durumda? Onu merak ediyorum. Birini küçümsemek ile aynı şey bu yazdığın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buraya alalım sizi.
Evlenme kriteri gibi oyun arkadaşı aramak ne demek? Yok maddi sıkıntısı olmasın. Bunu diyenin maddi seviyesi ne durumda? Onu merak ediyorum. Birini küçümsemek ile aynı şey bu yazdığın.
Hocam aslında arkadaş küçük düşürmek anlamıyla söylemek istemedi ama düşünce şekli yanlış. Oyun arkadaşı yok ve oyun arkadaşı arıyor. Ama parası olsun kendisinde olan oyunları alsın istiyor. Arkadaşın yoksa paşa paşa diğer insanların istediği oyunları oynayacaksın. Kimse bu şekilde seninle oyun arkadaşı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı