Oyun arşivinizi atın

RDR 2'ye gösterdiği özeni gösterirse GTA 6 gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak adını yazdırabilir keza RDR 2 yazdırdı.

RDR2, Witcher 3, Skyrim, Fallout NV gibi oyunların efsane statüsünde olmasının sebebi detayları ve hikayeler. Tabii bu 4 oyunun da birbirine göre artıları eksileri var ama tartışılması gereksiz olur. GTA V bana göre bu listeye giremez çünkü hikayesi çok basit, detayları eh işte, RPG sıfır. GTA IV bu açıdan daha başarılı bir oyundu. GTA VI mükemmel grafikler, oynanış vb. çok iyi oyun olacaktır ama hikaye açısından tedirginim.

RDR2, Witcher 3, Skyrim, Fallout nv gibi oyunların efsane statüsünde olmasının sebebi detayları ve hikayeler. Tabii bu 4 oyunun da birbirine göre artıları eksileri var ama tartışılması gereksiz olur. GTA V bana göre bu listeye giremez çünkü hikayesi çok basit, detayları eh işte, RPG sıfır. GTA IV bu açıdan daha başarılı bir oyundu. GTA V'ı mükemmel grafikler, oynanış vb. çok iyi oyun olacaktır ama hikaye açısından tedirginim.

GTA serisi zaten RPG değiller. GTA 5 Amerikan rüyası ile dalga geçiyor tüm oyun goy goy şeklinde ilerliyor hiç ciddiye almadan bayağı eğlenerek 3 kere oynayıp bitirdim, aksiyon sekansları güzel eğlenceli. RPG seven birisi için tabii GTA'lar sığ gelir.

@380015 firmalar da başımıza RPG düşmanı kesildiler sağ olsunlar. New Vegas nerede Fallout 4 nerede, Witcher 3 nerede Cyberpunk 2077 nerede. Şu anda en büyük umudum Starfield ve Elder Scrolls VI. Skyrim ve Oblivion gibi köklerine dönerse şu Bethesda iyi olacak.

diğer oyunlar.png
epic oyun.png
steam oyun.png
xbox oyun.png
Büyük kısmını yeterince oynayacak vaktim olmadı maalesef. Ama yine de indireceğim oyunlar var, arada tatillerde falan geldiğimde oynamayı düşünüyorum. Şehir dışında okuyup pansiyonda kalmıyor olsaydım listede büyük oranda değişiklik olabilirdi.

Bilgisayarım fazla iyi değil. Eski ve sistem gereksinimi düşük oyunlarda takılıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    172,6 KB · Görüntüleme: 40

Yeni konular

Geri
Yukarı