Oyun bilgisayarı için kasa önerisi

kapanmax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eski oyun sistemimi sattığım için kendim sıfırdan tekrardan bir oyun sistemi toplamak istiyorum. İşlemci olarak düşüncem 7950X olacak ve soğutma için de 240mm veya 360mm sıvı soğutma kullanmayı düşünüyorum.

Kasadaki önceliğim üst tarafının sıvı soğutma desteğine sahip olması. Kafamdaki düşünce ön tarafta içeriye üfleyen fanlar, arka tarafta bir egzoz fanı ve üste takılı işlemci sıvı soğutucusu. Fiyat olarak aşırıya kaçmak istemiyorum çünkü anakartı, ekran kartı vb. şeyler zaten çok pahalı ama yine de dandik bir kasa istemiyorum.

Aşağıda benim baktığım birkaç örnek var, sizde bakıp yorumlarsanız veya aklınızda bir model varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa;

benim yazdıklarımdan önerebileceğin var mı?

bütçeyi max 3000 olarak düşündüm pek aşmayı istemiyorum
Kasa ömürlük gibi bir şey oluyor hocam. Benim şahsi tavsiyem 250-300 TL aşabilirseniz Lancool 216 ya da Corsair 4000D. İleride de her türlü kartı içerisine alır ve hava akışları da iyidir. Eğer ille 3000 TL'yi aşmam diyorsanız ısrarla bunu öneriyorum;

Bu site de Balıkesir merkezliymiş ve sosyalde daha önce güvenilir olduğunu söylemişler.

Daha yeni G360A aldım. Öneririm. Kaliteli kasa. Aradaki farka değecek farklar var. Daha ileriye dönük olur. G360A'nın hem içi daha büyük hem de 3 fan var.

Kasa ömürlük gibi bir şey oluyor hocam. Benim şahsi tavsiyem 250-300 TL aşabilirseniz Lancool 216 ya da Corsair 4000D. İleride de her türlü kartı içerisine alır ve hava akışları da iyidir. Eğer ille 3000 TL'yi aşmam diyorsanız ısrarla bunu öneriyorum;

Bu site de Balıkesir merkezliymiş ve sosyalde daha önce güvenilir olduğunu söylemişler.

ch560 hoşuma gitti büyük ihtimalle onu almayı düşünüyorum

peki nzxt h5 flow , lian li lancool 216 ve deepcool ch560 arasında kalsan hangisini tercih edersin biraz daha arttırıp dediğin gibi ömürlük bir şey almak iyi olabilir @GRBreakpoint

Son düzenleme:
ch560 hoşuma gitti büyük ihtimalle onu almayı düşünüyorum

peki nzxt h5 flow , lian li lancool 216 ve deepcool ch560 arasında kalsan hangisini tercih edersin biraz daha arttırıp dediğin gibi ömürlük bir şey almak iyi olabilir @GRBreakpoint
Deep Cool ya da Lancool 216. Ben 2-3 hafta kadar önce Lancool 216 aldım. Her şeyiyle memnunum.

Dosya Ekleri

• IMG_7832.jpeg
    IMG_7832.jpeg
    231,5 KB · Görüntüleme: 127

Geri
Yukarı