Oyun Bilgisayarı Toplamak İstiyorum...

caga17

Kilopat
Arkadaşlar 2500-3000tl 3000tl'yi az aşabilir bütçem var.Kendim kötü toplarım diye toplamadım,burdan ustalara danışmak istedim, anlayan bana güzel bir oyun bilgisayarı toplayacak ustalarım sistemleri yazarlarsa sevinirim.Büyük ihtimal Vatandan alırım ürünleri.Çünkü hemen almak istiyorum gidip,kargo vb istemiyorum.Monitörüm var ayrıca belirtmek isterim yani monitör olmasın önerilerinizde.Yardım edecekler için şimdiden teşekkürler. :)

Toplam (KDV Dahil):​
4.158,62 TL
*3.118,96 TL

*Avantajlı Tutar kredi kartınız ile yapacağınız 12 taksitli ve Nakit ödemelerinizde geçerlidir.
Böyle birşey önerdim ama AMD FX 9000 serisi 5.0 GHz olarak çalışacak deniliyor yakında gelicek. İntel olarak Haswell işlemciler az güç tüketiyor sadece diye biliyorum tabi yeni nesil birde avantaj ama bütceyi çok zorlıyacağı için AMD olarak önerdim. Bence biraz daha beklemek faydalı olur şu yeni nesiller iyice bi gelsin otursun yerine :)
Ama ben olsam 3000 TL 'ye Güzel bir televizyon alıp odamın duvarına mıhlatıp PS3 ve bolca oyun alır PS4 çıkıp şenlenene kadar tadını çıkartırdım PC çok masraf helede oyunlar korsansa titan olsun fayda etmez :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı