Oyun Bilgisayarı

Mehmet karagöz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar , Tatilde gelmişken Bilgisayar toplayayım demiştim. Tam olarak Bütçe 2800 TL.

Ben böyle bir Sistem Topladım . Sizce nasıl ? Neler değişebilir ? Yada açık önerileriniz varmıdır ? Teşekkürler.

Arkadaş Birde bir sorum daha olucak .

Şimdi Bu sistemi topladığımda Ben wifi ile yada bluetooth kullanabilecekmiyim yada ayrı parça , aparat gibi birşeyler alıcakmıyım ?

Cevaplarsınız çok memnun olurum . :)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 599
Onun için ayrı bir parça alıp takman gerekiyor. Sistemde ssd ve soğutucu çıkarıp Gtx970 ekleyebilirsin 760 çok düşük kalmış o bütçeye.

Gtx 970 İşlemciye ağır gelmezmi sence ? Soğutucu olmadan zaten İşlemcinin Ölüm fermanını yazmış olurum . Birtane daha sistem Topladım arkadaşlar . Az birşey ALINTI yaparak. Sizce bu nasıl ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    32,4 KB · Görüntüleme: 296
GTX970 almalısın. i5 4690k gibi bir işlemci darboğaz yapmaz o karta. SSD ve soğutucu gibi parçaları sonradan ekleyebilirsiniz. Ama ben inadına almayacağım diyorsanız siz bilirsiniz.

Oyunları anakart oynayatacak sanırım anakart çok gereksiz geldi bana MSI Z97 PC MATE yeterli olacaktır. ve GTX 970 o işlemciye darboğaz yapmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı