EA App Oyun bir yabancının hesabında

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Epic Games'ten Battlefield 5 almıştım eskiden, şimdi girip oynamak istedim. Kendi EA Games hesabımda yoktu bir daha tıkladım "biguncledook" adında bir hesapta çıktı oyunum. EA Games hesabında bir başkasının Steam ve Xbox hesabı bağlı fakat Epic Games benim hesabıma bağlı. Bunu nasıl değiştirebilirim bir başkasının hesabından Battlefield 5 oynamak istemiyorum.

1709569622940.png

1709569644025.png

E-posta'dan ise faturamı buldum.

1709569839522.png

Oyuna az önce girdim ve ekran kartı sürücüsü çöktü. Kurup tekrar girdim bu sefer de anlamadım ama bir hata verip attı. Tekrar girmeye çalıştığımda ise bu hatayı veriyor.

1709569873804.png

Ek not: Az önce girdim, hikaye kısmından bir bölüme girdim, hafif kasmalarla sinematik sahne çıktı fakat hata vermeden kapandı. Sonra Epic Games ve EA Games çıktı. Kişi beni atmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Instagram da gitmesin şimdi😀

Çok ilginç olay ya. Hesap bilgileri otomatik mi giriliyor hocam, şifre falan yazmıyor musunuz?
Battlefield 5'den çıkış yaptığımda hesap kendi kendine uygulama açılıp hesaba giriliyor. Ayarlar kısmından da internetten bağlanıyor. Kişinin Xbox hesabını buldum en son 11 saat önce giriş yapmış. E-posta göremiyorum ve hiç bir şey değiştiremiyorum kod istiyor E-postadan.

Hocam Instagram da gitmesin şimdi😀

Çok ilginç olay ya. Hesap bilgileri otomatik mi giriliyor hocam, şifre falan yazmıyor musunuz?
Bu arada Epic Games hesabımda oyunda başarılar gözüküyor.
1709648559540.png

Yeni konular

Geri
Yukarı