Çözüldü Oyun çökünce kapatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Oyun çöküyor ve hiçbir şekilde oyunu kapatamıyorum. Yanıt vermiyor diyor, her şey çalışıyor ama bir türlü oyun ne kapanıyor ne ekrandan gidiyor. Bu tür durumlarda garanti kapatmak için ne yapmalıyım? Alt Tab, Görev Yöneticisi, hiçbirine girmiyor çünkü oyun ekrandan gitmiyor. Her seferinde yeniden başlatmak zorundayım.

Dosya Ekleri

• IMG_20211123_170204.jpg
    IMG_20211123_170204.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 112
Tüm yolları denedim ve kesin çözümü anlatayım: Win+Tab dan sol üstten yeni masaüstü açıp masaüstü 2 den görev yöneticisini açıp GTA SA kapatıp geri masaüstü 2 yi kapatıp masaüstü 1 e dönmek.
Bu garanti çözümdür arkadaşlar 👍
Sonucu bekliyorum hocam.
Win+D işe yaramadı.

Çözüm
Tüm yolları denedim ve kesin çözümü anlatayım: Win+Tab'dan sol üstten yeni masaüstü açıp masaüstü 2'den Görev Yöneticisi'ni açıp GTA SA kapatıp geri masaüstü 2'yi kapatıp masaüstü 1'e dönmek.

Win+D işe yaramadı.

Hocam Win+m işe yaradımı peki.

Tüm yolları denedim ve kesin çözümü anlatayım: Win+Tab dan sol üstten yeni masaüstü açıp masaüstü 2 den görev yöneticisini açıp GTA SA kapatıp geri masaüstü 2 yi kapatıp masaüstü 1 e dönmek.

Win+D işe yaramadı.
SuperF4 denedin ve işe yaramadı mı? Doğru kullandığına emin misin? Bu kadar uğraşmana gerek yoktu.

SuperF4 denedin ve işe yaramadı mı? Doğru kullandığına emin misin? Bu kadar uğraşmana gerek yoktu.
Dürüst olmak gerekirse onu denemedim ek yazılıma ihtiyaç duymadan daha basit bir yöntemi denedim ve işe yaradı. Gerçekten çok basit ve kullanışlı bir yöntem.

Hocam superF4 dediğiniz nedir?
CTRL+ALT+F4 bastığınızda aktif olan uygulamayı kapatmaya yarayan açık kaynak kodlu ücretsiz bir uygulamadır. Teknik açıdan nasıl bir yol kullandığını bilmiyorum, araştırmadım ama çok işe yarıyor. ALT+F4 ile aynı değil farklı bir yol izlediği yazıyor sitesinde. Sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı