Oyun depolamak için HDD önerisi

Bu konuda Recep abiye katılıyorum ve onun sözünü alıyorum "Devasa bir fark yok. Zaten SSD olmadıktan sonra isterse 8 GB SSHD olsun, hikaye."
:D sistemim ve önemli çizim programlarım m.2 ssd içerisinde zaten. sadece rdr 2, GTA V, COD MW koymak için istiyorum açıkçası :D bunlar için fark etmez 32 veya 64 Mb diyorsunuz yani?

:D sistemim ve önemli çizim programlarım m.2 ssd içerisinde zaten. sadece rdr 2, GTA V, COD MW koymak için istiyorum açıkçası :D bunlar için fark etmez 32 veya 64 Mb diyorsunuz yani?
Yok arada çok büyük bir fark yok belki biri 5 saniye (ki bence o bile abartı) önce açar.Hiçbir sıkıntı olmadan kullanırsınız ancak sizden bir ricam var o hdd yi o satıcıdan alırsanız ve 32 mb çıkarsa satıcıya mesaj atın düzeltmesiyle ilgili düzeltmezse yorumda bunu yazın :D hiçbir insan bu şekilde şüpheye düşmeyi hak etmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı