Oyun direksiyonu alınır mı?

Daha fazla  
Letgo'da 150-200 TL civarı oyun direksiyonları var. Ben alayım diyorum ama ağabim çabuk bozulur keyif sürdürtmez diyor. Daha öncesinden kullanan var mıdır acaba? Tecrübeleriniz nedir? 2. eli Max 200 TL olan bir direksiyon almak istiyorumda pişman olur muyum?

Bunun gibi bir şey.
Bu da var ama aşırı ucuz geldi gözüme.

Letgo'da 150-200 TL civarı oyun direksiyonları var. Ben alayım diyorum ama ağabim çabuk bozulur keyif sürdürtmez diyor. Daha öncesinden kullanan var mıdır acaba? Tecrübeleriniz nedir? 2. eli Max 200 TL olan bir direksiyon almak istiyorumda pişman olur muyum?

Bunun gibi bir şey.
Bu da var ama aşırı ucuz geldi gözüme.

Bunlar 180 derecelik direksiyonlar. Bunlar ile simülasyon oynamaya kalkma kanser olursun ama yarış oyunlarında sorun olmaz. 200TL'ye yarış oyunlarında kullanmak için 180 derecelik v5h alınabilir. İlan güncelse tabii.

ETS 2'ye 1.42'den sonra direksiyon derecesi geldi böyle direksiyonlar için ideal.

Onu yeni duydum söylediğiniz için teşekkürler. Ben gamepad ayarı ya da ona benzer bir ayar vardı onu kullanarak oynuyordum 900 derece hissiyatı vermese de yine de sağlam dönüyordu direksiyon ideal yani.

Bunlar 180 derecelik direksiyonlar. Bunlar ile simülasyon oynamaya kalkma kanser olursun ama yarış oyunlarında sorun olmaz. 200TL'ye yarış oyunlarında kullanmak için 180 derecelik v5h alınabilir. İlan güncelse tabii.

Bu ilan olmasa da gecen hafta verilen ayni marka ayni fiyat bircok ilan var ilan çok sorun değil de benim oynayacağım oyunlar Forza 4 tarzi oyunlar. Sanirim ETS 2 simulasyon oyunu ne gibi bir sorun yaşaanabilir mesela.
Assetto Corsa falan oynamayı düşünüyorsan alma ama ETS 2 için alınabilir. Şahsen kendim 180 derece direksiyon ile kullanıyorum ara sıra iki üç ayar yapınca rahatlatıyor.

Benim anlamadiğim Assetto Corsa falan oynamayi düşünüyordum ama nasıl bir sorun yapabilir ki?
Bu arada ceza yemisim aksam cevap yazamadim.

Geri
Yukarı