Steam Oyun dışı dosyaları silersek ne olur?

raizakif

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 yüklemek için bilgisayarımda alan açmaya çalışıyordum Steam oyunlarım 193 GB oyunlar için kullandığım SSD 446 GB oyun dışı klasörleri kontrol ettim. Hepsi az yer kaplıyor ama Steam'in common klasörüne girdiğimde yüklü olmayan oyun klasörlerini buldum. Hepsi toplam 73 GB. Silsem sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 yüklemek için bilgisayarımda alan açmaya çalışıyordum Steam oyunlarım 193 GB oyunlar için kullandığım SSD 446 GB oyun dışı klasörleri kontrol ettim. Hepsi az yer kaplıyor ama Steam'in common klasörüne girdiğimde yüklü olmayan oyun klasörlerini buldum. Hepsi toplam 73 GB. Silsem sıkıntı olur mu?
Oyunlar zaten common klasörüne kurulmuyor mu?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-05_122626866.png
    resim_2024-04-05_122626866.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 13
Şunun gibi yüklü olmayan oyunların boyutu çok yüksek. Silersem sıkıntı çıkar mı?
Bunlar zaten oyunun kurulu olduğu klasörler silersen oyun silinir.Yüklü olmayan oyunlarında bilmiyorum o kadar yüksek olması garip geldi eğer yüklü değilse sil birşey olmaz bence.

Bu oyun klasörlerini silmende sakınca yok ama çok büyük boyutta olmaması lazım. Bende de duruyorlar ama içinde ya api text dosyası ya da log kayıtları var. Bunları toplasam 100KB bile etmiyor. Hangi dosyada yüksek boyutlu klasör olduğuna baktınız mı?

Bu oyun klasörlerini silmende sakınca yok ama çok büyük boyutta olmaması lazım. Bende de duruyorlar ama içinde ya api text dosyası ya da log kayıtları var. Bunları toplasam 100KB bile etmiyor. Hangi dosyada yüksek boyutlu klasör olduğuna baktınız mı?
Bence de öyle silse birşey olmaz zaten.

Geri
Yukarı