Steam Oyun dosyaları manuel olarak nasıl doğrulanır?

Arda Türkcü

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de Call of Duty WW2 oyunun oyun dosyalarını doğruladım ve 16 dosya eksik tekrar indirilecek dedi, fakat bir etkileşim olmadı. Nereden indirebilirim? Ne yapmam gerek? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi doğruladıktan sonra otomatik indiriyor, dosya boyutları küçükse fark etmemiş olabilirsiniz, oyunu açıp test ettiniz mi?
Tgbox dan 25 Tl ye türkçe yama satın almıştım oyunun üzerine onu kurunca kaydetme ekranında donmalar oldu oyun dosyalarını doğrulayınca türkçe yama gitti ve tekrar kurdum yamayı, tekrarlamaz umarım.

Tgboxdan 25 TL'ye Türkçe yama satın almıştım oyunun üzerine onu kurunca kaydetme ekranında donmalar oldu oyun dosyalarını doğrulayınca Türkçe yama gitti ve tekrar kurdum yamayı, tekrarlamaz umarım.

Bazı Türkçe yamaların oyunu bozabilmesi normaldir, aldığınız ekibe söyleyin sorunu düzeltirler.

Bazı Türkçe yamaların oyunu bozabilmesi normaldir, aldığınız ekibe söyleyin sorunu düzeltirler.
Tek problem oyundan çıkacağım zaman kaydetme ekranında donuyor, görev yöneticisinden kapatmam gerekiyor geri girdiğimde neyse ki kaydetmiş oluyor, ama düzgün bi çıkış varken uğraştırıyor.

Geri
Yukarı