Oyun dosyasının içindeki not defteri harflerinin yerini kaplayan kutucuklar nasıl düzeltilir?

Grindell

Centipat
Daha fazla  
Bir oyun dosyamın içindeki PYO dosyaları belge olarak bulunuyor ama onları not defteri olarak açınca bilinmeyen simgeler olarak gözüküyor. Kutu içinde soru işareti şeklinde böyle.
Ekran görüntüsü 2023-04-13 015215.png

@Grindell

Dosyayı neden kurçalıyorsun?

Şöyleki oyun açılmıyınca önce sebebi merak ettim her oyuna girmeye çalıştığımda 117 tane dosya değiştiriyordu otomatik bir şekilde ben değiştirme tarihine bakarak hangi dosya olduğunu buldum onun içine girince de PYO türünde olan dosyalar olduklarını buldum onun dışında özelliklerden güvenlik kısmında da sorun vardı ama onu hallettim işte neyse bakınca PYO dosyasına girdim ve not defteri olarak açtım ve alfabe okunmuyordu diğer tür dosyalarda böyle bir sorun yoktu

Şöyleki oyun açılmıyınca önce sebebi merak ettim her oyuna girmeye çalıştığımda 117 tane dosya değiştiriyordu otomatik bir şekilde ben değiştirme tarihine bakarak hangi dosya olduğunu buldum onun içine girince de PYO türünde olan dosyalar olduklarını buldum onun dışında özelliklerden güvenlik kısmında da sorun vardı ama onu hallettim işte neyse bakınca PYO dosyasına girdim ve not defteri olarak açtım ve alfabe okunmuyordu diğer tür dosyalarda böyle bir sorun yoktu

Herhangi şıkıştırma programı ile arşiv olarak açmaya çalışsan. Sürükle bırak yap simgenin üzerine.
İyi Sosyaller

Geri
Yukarı