Oyun ekibi arıyorum

KEGElior

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 15 yaşındayım ve 2D bir oyun yapmak istiyorum (Unreal Engine 5 ile) fakat bir ekibe ihtiyacım var.
Şu anda sadece benimle birlikte 2 kişiyiz ve bazı alanlarda ekip arkadaşına ihtiyacım var.

-2D oyun karakteri çizimcisi.
-Müzisyen
-Ses sanatçısı.
-2D oyun kodlayıcı (Unreal Engine 5)
-2D level designer.

Eğer ilgilenirseniz yazabilirsiniz.

Bu yazdıkların ile birinin geleceğini düşündüren nedir sana? Tüm bunları bilecek ve işini gücünü bırakıp senin projene destek vermeye mi gelecek 😀 En alta ilgilenirseniz yazabilirsiniz yerine vaat ettiklerini yazman gerekirdi gelecek olan kişiye ne sağlayacaksın da gelip seninle çalışacak?

2D oyun yapmak için UE5 kullanmak çok mantıklı değil, tabii the last night gibi bir görsellik aramıyorsan. Onun dışında ortada bir prototip vs yokken foruma böyle konu açarak birini bulmayı ummak çok akıl kârı değil.

Bu yazdıkların ile birinin geleceğini düşündüren nedir sana? Tüm bunları bilecek ve işini gücünü bırakıp senin projene destek vermeye mi gelecek 😀 En alta ilgilenirseniz yazabilirsiniz yerine vaat ettiklerini yazman gerekirdi gelecek olan kişiye ne sağlayacaksın da gelip seninle çalışacak?
oyun geliştirmek istemiş ve kendine yardım edecek takım arkadaşı aradığını belirtmiş ama sen bukadar anlaşılabilir bir konuda bile insanlara laf atmak için uğraşıyorsun

oyun geliştirmek istemiş ve kendine yardım edecek takım arkadaşı aradığını belirtmiş ama sen bukadar anlaşılabilir bir konuda bile insanlara laf atmak için uğraşıyorsun
Yazdığımdan laf atma durumu çıkardıysan anlaşılabilir şeyleri anlayamayan ben değilim demek ki. Benim tuhaf bulduğum oyun yapma bir heves işi değildir ciddi bir iştir çokça zaman gerektirir. Eğer ciddi bir çalışma varsa adam akıllı bir konu açılır gerekli bağlantılar verilir burada sanki herkes sıraya geçecek gibi ilgilenirseniz yazabilirsiniz yazmış. Bakıyoruz yaş 15, bazı alanlar dediği zaten oyun yapımındaki en zor aşamalar bi animasyon yok. E bakıyoruz ortada bir prototip te yok 😀 Bu yaşta kendini ilme verip 18-19 yaşında tüm bilgi birikimiyle bir şeyler yapmaya çalışsa anlarız belli ki heves etmiş kafasında da kurmuş sağdan soldan insan gelir de oyun çıkartırız diye. İnsanlar da bu arkadaşı bekliyordu dünyanın en sağlam oyun geliştirme ekibini kurmak için.

Geri
Yukarı