Oyun ekibi için arkadaş

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyun ekibi kurmak istiyorum. Şöyle beş altı kişi olsak çok iyi olur, hem Steam hem Minecraft falan oynarız. Yaşım 15, yaşıma yakın yaşlar olursa daha hoş olur.

Arkadaşlar ben oyun ekibi kurmak istiyorum şöyle beş altı kişi olsak çok iyi olur, hem Steam hem Minecraft falan oynarız. Yaşım 15 yaşıma yakın yaşlar olursa daha hoş olur.
YouTube kanalım için videolar da çekeriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben oyun ekibi kurmak istiyorum. Şöyle beş altı kişi olsak çok iyi olur, hem Steam hem Minecraft falan oynarız. Yaşım 15, yaşıma yakın yaşlar olursa daha hoş olur.

YouTube kanalım için videolar da çekeriz.

Minecraft oynayan sayısı bol bol var. 15 Yaşındayım. 6 Aydır düzenli MC oynamıyorum fakat canım sıkıldığında belki sağlam 300-400 modlu modpack kurup oynarım gibi. Discord'dan ekle zaten işsizin tekiyim. AAA oynuyorum Full bu sıralar.

Ben de 15 yasindayim. Minecraft, MTA SA, Garrys Mod, CSGO gibi oyunlari oynayabilirim. İstersen beni ekleyebilirsin.

CS:GO falan rank kasıyorsan gelebilirim belki çünkü bende takım arakdaşı arıyorum ama internet kafede oyun oynadığımdan genellikle haftanın 3 günü sadece oyun oynaya biliyorum eğer sana uyuyorsa discord'mu vere bilirim
Ben CS:GO oynamıyorumki :/.

Ben de 15 yasindayim. Minecraft, MTA SA, Garrys Mod, CSGO gibi oyunlari oynayabilirim. İstersen beni ekleyebilirsin.
Olur İnstagram veya DC ver.

Minecraft oynayan sayısı bol bol var. 15 Yaşındayım. 6 Aydır düzenli MC oynamıyorum fakat canım sıkıldığında belki sağlam 300-400 modlu modpack kurup oynarım gibi. Discord'dan ekle zaten işsizin tekiyim. AAA oynuyorum Full bu sıralar.
DC ver.

Geri
Yukarı