Oyun ekipmanı önerisi

Anakartım Z490 Gaming Plus. UGreen USB ses kartına da sahibim.

Galibe HyperX Cloud 2 tercihinde bulunacağım. Ne diyorsunuz ?

K60 önermişsiniz. Klavyede bilek desteği ve multimedya tuşları olursa daha iyi olur benim için.

Samsung Galaxy Buds Pro 1800 TL civarında satılıyor. Maalesef bütçemi aşıyor.
Açıkçası bilek desteği için birçok çözüm üretilebilir. Bu memory foam bel yastıklarından kesilip kumaş kaplanabilir ki bende öyle kullanıyorum. Hazır olanlar genellikle suni derş oluyor. Hem zamanla yıpranıp parçalanmaya müsait hem de yaz sıcağında terletmeleri olsaı. Bu klavyeyi almadan önce asus rog strix, tuf k7, g513 gibi klavyeler kullandım. Hem aşırı sesli değil, yay sesi çıkmıyor, oyun ve hızlı yazı için çok cazip fiyatta bir klavye. Kullandığım ve memnun kaldığım için önerdim. Klavyeden ve kafaüstü kulaklıktan edeceğiniz tasarrufla samsung galaxy buds pro alabilirsiniz sanırım. Wh-c510 ve samsung galaxy buds proya sahibim. Samsung ses ve mikrofon kalitesi olarak kafaüstünden daha iyi.

Açıkçası bilek desteği için birçok çözüm üretilebilir. Bu memory foam bel yastıklarından kesilip kumaş kaplanabilir ki bende öyle kullanıyorum. Hazır olanlar genellikle suni derş oluyor. Hem zamanla yıpranıp parçalanmaya müsait hem de yaz sıcağında terletmeleri olsaı. Bu klavyeyi almadan önce asus rog strix, tuf k7, g513 gibi klavyeler kullandım. Hem aşırı sesli değil, yay sesi çıkmıyor, oyun ve hızlı yazı için çok cazip fiyatta bir klavye. Kullandığım ve memnun kaldığım için önerdim. Klavyeden ve kafaüstü kulaklıktan edeceğiniz tasarrufla samsung galaxy buds pro alabilirsiniz sanırım. Wh-c510 ve samsung galaxy buds proya sahibim. Samsung ses ve mikrofon kalitesi olarak kafaüstünden daha iyi.
Aslında tek bir bütçem var. Her ekipman için yazdığım maksimum bütçe benim o ekipman için maksimum ödemek istediğim fiyat. O yüzden bütçeden kazanç sağlamış olmuyor :).

Fakat dediğinize güvenerek şu iki klavye arasından hangisini seçmem gerektiğini size sorayım :

Bluetooth kulaklık önerisi için teşekkürler. Fakat Samsung Galaxy Buds Pro bütçemi gerçekten aşıyor.
Kulaküstü olarak da öneriyi kendime istememiştim, arkadaşım içindi. Kendisi HyperX Cloud 2 siparişini direkt verdi.

Geri
Yukarı