2000 TL kablosuz mouse önerisi

@Bonita düzgün bir kablosuz ile bağlantı sorunu yaşamazsın. Şarj konusu da dert değil, Viper V3 HyperSpeed pilli, istiyorsan onu tercih edebilirsin. Kablolu olarak HyperX PulseFire Haste öneririm.
Hocam deathadder v2 x hyperspeed 1600 TL'ye incehesaptan buldum direkt sipariş verdim, verir vermez mouse 2k oldu. İyi yapmış miyim.

Tabii. ASUS pilli değil şarjlı. Ayrıca V3 HyperSpeed'in sensör konumu da kötü. ASUS'ta değiştirilebilir Switch'ler var.

Teşekkür ederim öncelikle. Elimde Gladius 3 kablolu vardı 2 sene kullandim ve bozuldu. Farklı bir mouse tercih etmek istedim ve kablosuz olsun dedim. Viper V3 HyperSpeed aldım. Fareyi beğendim ama hata mı yaptım diye kafamı karıştırıyor. Sizce DeathAdder V3 kablolu veya yine Gladius 3 türü olan aimpoint mi almalıyım?

@SadeceYiğit Cevap verirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim öncelikle. Elimde Gladius 3 kablolu vardı 2 sene kullandim ve bozuldu. Farklı bir mouse tercih etmek istedim ve kablosuz olsun dedim. Viper V3 HyperSpeed aldım. Fareyi beğendim ama hata mı yaptım diye kafamı karıştırıyor. Sizce DeathAdder V3 kablolu veya yine Gladius 3 türü olan aimpoint mi almalıyım?

@SadeceYiğit cevap verirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Gladius 3 aimpoint modeli ASUS'un kendi donanımlarını kullandığı model. Normal Gladius 3 ile aralarında ciddi farklar var. V3 HyperSpeed almak ile çok da kötü bir tercih yapmamissiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı