Oyun ekipmanı önerisi

Süleyman Yusuf

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1 adet kulak üstü kulaklık: 1000 TL'ye kadar. 1000TL'nin hepsini harcamak istemiyorum, daha ucuza yine alınabilecek ürünler varsa olur.
1 adet klavye: 1500 TL'ye kadar. Kesin bir tercihim yok tüm önerilere açığım.
1 adet kulak içi Bluetooth kulaklık: 1000 TL'ye kadar. Telefonumda kablosuz bir şekilde kullanabilmek için ihtiyacım var. 1000TL'nin tamamını harcamak istemiyorum. Fakat iyi bir ürün varsa olabilir.
1 tane daha kulak üstü kulaklık: 500 TL'ye kadar.

Yukarıdaki bütçelere ve isteklere göre öneri yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 adet kulak üstü kulaklık: 1000 TL'ye kadar. 1000TL'nin hepsini harcamak istemiyorum, daha ucuza yine alınabilecek ürünler varsa olur.
1 adet klavye: 1500 TL'ye kadar. Kesin bir tercihim yok tüm önerilere açığım.
1 adet kulak içi Bluetooth kulaklık: 1000 TL'ye kadar. Telefonumda kablosuz bir şekilde kullanabilmek için ihtiyacım var. 1000TL'nin tamamını harcamak istemiyorum. Fakat iyi bir ürün varsa olabilir.
1 tane daha kulak üstü kulaklık: 500 TL'ye kadar.

Yukarıdaki bütçelere ve isteklere göre öneri yaparsanız sevinirim.

TWS kulaklık olarak birçok model denedim ancak Samsung Galaxy buds pro kadar iyi olabileni pek bulamadım. Özellikle birçok markanın 1k civarına ürünleri var ancak ses performansı olarak Samsung Galaxy Buds Pro kadar nötr doğru çalan ve abartısız sunum yapan bir TWS dinlemedim. Kafaüstü kulaklığı elimine edip direkt Samsung TWS alabilirsiniz güvenilir bir satıcıdan.

Anakart modelinizi söyleyebilir misiniz? Ona göre kulak üstü önerisini yaparım.
Anakartım Z490 Gaming Plus. UGreen USB ses kartına da sahibim.

TWS kulaklık olarak birçok model denedim ancak Samsung Galaxy buds pro kadar iyi olabileni pek bulamadım. Özellikle birçok markanın 1k civarına ürünleri var ancak ses performansı olarak Samsung Galaxy Buds Pro kadar nötr doğru çalan ve abartısız sunum yapan bir TWS dinlemedim. Kafaüstü kulaklığı elimine edip direkt Samsung TWS alabilirsiniz güvenilir bir satıcıdan.
Anakartım Z490 Gaming Plus. UGreen USB ses kartına da sahibim.
Galibe HyperX Cloud 2 tercihinde bulunacağım. Ne diyorsunuz ?

K60 önermişsiniz. Klavyede bilek desteği ve multimedya tuşları olursa daha iyi olur benim için.

Samsung Galaxy Buds Pro 1800 TL civarında satılıyor. Maalesef bütçemi aşıyor.

Son düzenleme:
@Süleyman Yusuf ses kartınız oldukça iyi o yüzden kesinlikle bu kulaklığı öneririm.

Klavye olaraksa bunu önerebilirim. Genel olarak klavyelere pek hakim olmasam da ASUS scope serisi genel olarak çok kalitelidir.

Bir de son olarak 500 TL'lik kulaklık olarak bunu öneririm.

Son düzenleme:
@Süleyman Yusuf ses kartınız oldukça iyi o yüzden kesinlikle bu kulaklığı öneririm.

Klavye olaraksa bunu önerebilirim. Genel olarak klavyelere pek hakim olmasam da ASUS scope serisi genel olarak çok kalitelidir.

Bir de son olarak 500 TL'lik kulaklık olarak bunu öneririm.

Teşekkürler. Arctis Prime'a bakacağım.

Klavyede ise dediğim gibi bilek desteği ve multimedya tuşları daha çok tercih ettiğim şeyler. En azından bilek desteği isterim.

Teşekkürler. Arctis Prime'a bakacağım.

Klavyede ise dediğim gibi bilek desteği ve multimedya tuşları daha çok tercih ettiğim şeyler. En azından bilek desteği isterim.

Belki bu model olabilir Switch ve kasa olarak kaliteli ama birkaç kişi hafif bir çınlama şikayeti yaşadıkları hakkında bilgi vermişlerdi.

TKL hali hem daha ucuzmuş hem de güzel gözüküyor. Bu ürüne de bakacağım. Tekrardan teşekkürler.

Şunun da bilgisini vereyim çınlama sorunu yaşayanlar sesi dikkatli bir şekilde dinlemedikleri sürece fark etmediklerini söylemiştirler. Eğer ki böyle küçük şeylere takılan birisi değilseniz bu sorunu çok da umursamanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı