Oyun Ekipmanı Tavsiyesi

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower klavye ve kulaklık satın almak istiyorum. Aklımda olanları şöyle sıralayayım.

Klavye: Gamepower Ogre RGB Mekanik Mavi Switch
Klavye: Gamepower Calypso Siyah RGB'su Geçirmez Mekanik
Klavye: Monster Pusat K3 Pro Mekanik
Kulaklık: Gamepower Luna 7.1
Kulaklık: Monster Pusat Virtual 7.1 RGB
Kulaklık: Gamepower Mei 7.1
Kulaklık: Bloody G530 7.1

Bunlar dışında farklı öneriler yapmayın lütfen. Bu klavye ve kulaklıklar hakkındak düşünceleriniz neler? Bunlar arasından sizce hangi ikiliyi almalıyım?

Monster ve Bloody daha mantıklı. Kalanların arasından tercih yap.

İkisini de mi direk monster alayım yoksa klavyeyi monster, kulaklığı da bloody mi alayım? Bloody G530 hakkında kullanıcı yorumu ya da inceleme görmedim bu yüzden tedirgin yaklaşıyorum. Monsterın ekipmanları hakkında da bilgi yok. Ne yapacağımı şaşırdım.

İkisini de mi direk monster alayım yoksa klavyeyi monster, kulaklığı da bloody mi alayım? Bloody G530 hakkında kullanıcı yorumu ya da inceleme görmedim bu yüzden tedirgin yaklaşıyorum. Monsterın ekipmanları hakkında da bilgi yok. Ne yapacağımı şaşırdım.
Bu markalarda zorunlu olman biraz sorun işte.

Bu markalarda zorunlu olman biraz sorun işte.

KKTC'de yaşıyorum teknomarketler kısıtlı ondan dolayı bunlara zorunluyum:( Aslında Gamepower Calypso ve Gamepower Mei 7.1 alsam mı diye düşünüyorum aralarında bir tek bunlar mantıklı geliyor bana araştırdığımda. Monster klavyesi ise hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum eğer iyiyse klavye seçeneğimi ondan yana da kullanabilirim.
Toplam bütçeniz ne kadar? Bana kalsa onları almayın derim.
300 'e 300. Bana kalsa ben de almam ama yaşadığım yerdeki teknomarkette bir tek bunlar var.

Geri
Yukarı