Oyun Ekipmanları Tavsiyesi

Xlusives

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yok
Bu yaz Almanya'ya gideceğim ve belli miktarda param var elimde.
Her şey yolunda giderse ekipman alacağım kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Fare olarak Steelseries Rival 650 almayı düşünüyorum.
  • Elim normalden büyük, kullanımda sıkıntı olur mu?
  • Eli terletiyor mu?
  • Kaç saat gidiyor şarjı? kullanıcı yorumlarsa çok daha iyi olur.
Kulaklık olarak Razer Nari Ultimate almayı düşünüyorum yeni çıktığı için pek kullanan yoktur fakat yine de sormak istiyorum.
  • THX Spatial Audio 360 ses deneyiminin 7.1'den farkı nedir?
  • Parasını hak eder mi?
Klavye olarak küçük bir klavye almak istiyorum Razer Blackwidow v2 TE
  • Nasıldır?
  • Sayı kısımlarının yokluğu çok fark eder mi?
  • Elite olanını almalı mıyım?
(Razer Blackwidow v2 TE ile Blackwidow Elite aynı fiyat.)

Kontrolcü olarak Xbox Elite kontrolcü almak istiyorum.
  • Kullanım açısından kolay mı?
  • Oyun oynamama etkisi ne yönde olur?
  • Yoksa Razer modelini mi almalıyım?
Arkadaşlar alternatif sunabilirsiniz. Fakat klavye Steelseries M700 ve 750 dışında Steelseries önermezseniz sevinirim. Garantiden bir yana sıkıntım olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aldığın zaman yazabilir misin? Nasıl? Kullanışlı mı? Güzel mi?
Ufak bir hata yapmışım öneri bölümünde Steelseries M750 ile M750 TKL olacak.

Aldığım zaman tabiki yazarım. Gameekstra’da kullanma fırsatı buldum ayrıca. Siz ne düşünürsünüz bilmem ama klavyede tuş hissiyatına çok önem veriyorum ben. Klavyeyi 10-15 dk kullandım, tuş hissiyatı tam istediğim gibi, tuşlar ele oturuyor ve bana kalırsa kullanışlı. Eğer kısa bir süre içerisinde alırsam bir inceleme yaparım, sorun değil.
Klavye olarak yakın zamanda Steelseries M750 TKL almayı planlıyorum. Ben de sizin gibi numpad kısımı olmayan bir klavye istediğimden ve diğer kullandığım Steelseries ekipmanlardan çok memnun kaldığım için uzunca bir süredir araştırıyorum. Numpad kısmının olmaması oturuş ve hakimiyet açısından epey bir avantaj sağladığını öğrendim mesela, ayrıca benim gibi minimalist tasarımları seviyorsanız gayet hoşunuza gidecektir.

Aldığım zaman tabiki yazarım. Gameekstra’da kullanma fırsatı buldum ayrıca. Siz ne düşünürsünüz bilmem ama klavyede tuş hissiyatına çok önem veriyorum ben. Klavyeyi 10-15 dk kullandım, tuş hissiyatı tam istediğim gibi, tuşlar ele oturuyor ve bana kalırsa kullanışlı. Eğer kısa bir süre içerisinde alırsam bir inceleme yaparım, sorun değil.

Çözüm

Merhaba tekrardan, bugün klavye elime geçti; dün sipariş vermiştim. Şuan M750 TKL'den yazıyorum. Klavye gerçekten çok hoşuma gitti, özellikle masamda çok güzel bir ferahlık oluştu. Klavye malzemesi ve kalitesi de gayet hoş. Oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba tekrardan, bugün klavye elime geçti; dün sipariş vermiştim. Şuan M750 TKL'den yazıyorum. Klavye gerçekten çok hoşuma gitti, özellikle masamda çok güzel bir ferahlık oluştu. Klavye malzemesi ve kalitesi de gayet hoş. Oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyorum.
Sayı tuşlarının yokluğu çok fark ediyor mu? Yoksa olmasa da olur düzeyinde mi?

Sayı tuşlarının yokluğu çok fark ediyor mu? Yoksa olmasa da olur düzeyinde mi?

Aslında hesaplara şifremi girmek için veya sayı yazmak için her zaman numpad kullanan birisiyim normalde fakat numpad kısmının olmayışı hem fare açısından hem de masa açısından ferah bir hareket alanı oluşturdu. Bence alıştıktan sonra yokluğunu hissetmeyeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı