Oyun esnasında GT 740 sistem aniden donuyor

Kyzuko

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4
SSD veya HDD modeli
Hı-level 256GB SSD
Ekran kartı
GT 740 4 GB
Anakart
Gıgabyte A520M K V2
İşlemci
R3 4100
Öncelikle merhaba. Bilgisayarım oyun esnasında belirli bir süreden sonra donuyor donduktan sonra oyunun sesi bir süre devam ediyor. Sonra oyunun sesi de kesiliyor ama ekran donuk bir şekilde kalıyor. Bir şey yapamıyorum Alt Tab deniyorum yine de işe yaramıyor. Alt Tab işareti geliyor ama başka sekmeye geçemiyor fayda etmiyor. Oyunda donup kalıyor sizce sorun ne olabilir ve bilgisayarım yeni daha 3 aylık. Sürekli böyle oluyor. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sıcaklığı maximum 72 dereceye dayanıyor işlemci ise 64 derece ekran kartı MHz değeri ise 992MHz olarak gösteriyor.

İşlemcin ve ekran kartın sorun bayağı düşük ve eski makineler.

Ne alakası var dostum oyunun donması ile? Yanlış bilgi vermeyin. Sorun %99999 SSD'den dolayı.

Aynen kanka öyle oluyor çok biliyorsun.
2 saat boyunca RDR 2 oynuyorum 2. saatlere girdiğimde tak bende de arkadaştaki sorun ekran kartından dolayı bu sorun bende SSD'im sorunlu olsa diğer oyunlarda da bu sorun olur PC'yi yeniden başlattığımda Radeon yazılımından bildirimlere girdiğim ekran kartından dolayı olduğunu ve geri bildirim gönderildi yazısı var zaten %9999 SSD imiş cidden komiksin komedyen ol sen arkadaşta ki SSD Hi-Level as çok elde tutulur marka benimki Çin markası adı sanı hiçbir şeyi yok Chrome'de sorun SSD de değil arkadaşta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı