Oyun esnasında M.2 SSD sıcaklığına nasıl bakılır?

S.AVCI

Hectopat
Daha fazla  
Özellikle PUBG oynarken oyun içerisinde drop yaşıyorum. Bunun M.2 SSD'min çok ısındığından kaynaklandığını düşünüyorum. Ama oyun içerisinde SSD sıcaklığını nasıl görebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistemim ve SSD'm imza kısmında yazıyor.

Ekran Kartı: MSI GTX 1660 Super, işlemci: Intel i5-9400F, anakart: MSI B365M PRO-VH,
RAM:
Kingston 1x16 GB RAM, SSD: Toshiba OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD, kasa: Corsair Carbide Spec Delta RGB , güç Kaynağı: Corsair 550W 80+ ve HDD: WD Blue 1TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeyken bakmanıza gerek yok, SSD'ye stres testi yaparken de bakabilirsiniz. Sorunun işlemci, ekran kartı kaynaklı olmadığından emin misiniz?

Oyun içindeyken bakmanıza gerek yok, SSD'ye stres testi yaparken de bakabilirsiniz. Sorunun işlemci, ekran kartı kaynaklı olmadığından emin misiniz?
Ekran kartı sıcaklığı 73 dereceyi işlemci ise 70 dereceyi geçmiyor. Bileşenlerin ise sağlam olduğuna eminim. Zaten oyunun başlarında değil ilerleyen zamanlarda drop yemeye başlıyorum. Drop bazen çok uzun sürüyor bazen ufak ufak hemen geçiyor. Stres testi fikri için teşekkür ederim. Yapacağım.

Geri
Yukarı