Oyun esnasında PC video kaydı alıyor

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam, uzun bir süredir saçma sapan bir sorunla karşı karşıyayım. Sorunum şu: Oyun esnasındayken sol üstte bir yeşil kare (noktalardan oluşmuş bir kare bu ve noktalar hareketli her zaman) çıkıyor ve PC video kaydı alıyor. Bu da FPS'imin 60 değerine sabitlenmesine ve oyunun arada bir hafif bir şekilde kasmasına sebep oluyor. Videoların kaydedildiği konumu buldum ve hep siliyorum dün CS:GO oynarken rekabetçi maçların birinde oldu ve artık bardağın taşırdığı son damla da bu oldu çünkü oyuna saçma sapan bir yerde drop tarzı bir şey girince sinirler alt üst oluyor gerçekten de. Üstelik video SSD'ye kaydediliyor ve boyutları da hayli yüksek. 16-8 biten rekabetçi 96GB oluyor yahu bu nedir :/ Bunun neyden kaynaklandığını bilen varsa lütfen acilen yardımcı olsun, şimdiden teşekkürler.
Not: Windows 10 kullanıyorum ve geçenlerde XBOX DVR özelliğini kapatmıştım acaba bir sebepten ötürü tekrardan mı açıldı?

Sorun Shadowplay ile alakalı değilmiş. Page Up tuşuna basınca kayıt akıyor. Kullanıcılar > ortak belgeler > ortak videolar konumuna kayıt alıyor. Shadowplay ile aynı değil ve kapatınca da tekrarlıyor. Henüz bulamadım ama bakmaya devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı