Oyun fiyatları düşer mi?

Speziale

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 Gb 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
512 Gb
Ekran kartı
Nvidia Geforce RTX 3050ti
İşlemci
I5 11300H
Herkese merhaba,
Yakın zamanda Steam hesabıma yüklü miktarda oyun almayı planlıyorum. Şu an Cyberpunk 2077 Epic de 250 lira Steam'de ise 3 katı. 16 Mart'ta indirim zamanı alacağım sizce Steam Epic Games fiyatiyla ayni seviyeye düşürür mü yoksa direkt Epic hesabımdan beklemeyip alınır mı?
Ayrıca oyun tavsiyelerinizi de almak isterim bütçe sınırım 2000 TL şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba,
Yakın zamanda Steam hesabıma yüklü miktarda oyun almayı planlıyorum. Şu an Cyberpunk 2077 Epic de 250 lira Steam'de ise 3 katı. 16 Mart'ta indirim zamanı alacağım sizce Steam Epic Games fiyatiyla ayni seviyeye düşürür mü yoksa direkt Epic hesabımdan beklemeyip alınır mı?
Ayrıca oyun tavsiyelerinizi de almak isterim bütçe sınırım 2000 TL şimdiden teşekkürler.
Steam daha kaliteli bir platform ve daha iyi hizmet veriyor ama siz bilirsiniz tabi hocam.

Bende steam dışına çıkmak istemiyorum ama fiyat farkı çok fazla merak ettigim 16 mart bahar indiriminde fiyatlar epic ile aynı seviyelere gelir mi ?
Cyberpunk şimdiye kadar %50 indirim almış hep bir sürpriz olmazsa 16 Mart'ta da o kadar indirim alır. Yani Steam'de 250 TL, Epic'te 125 TL olur. Tabii Epic'te de fiyat güncellemesi olmazsa. Diğer oyunlar için de durum aşağı yukarı aynı.

Yakın zamanda steamda indirim olacak mı peki? istek listem baya kabardı.

Mart ayının içerisinde indirim olacak.

Hocam yakın zamanda steam tarafında indirimler olacak o zamana kadar 2077'nin Epic tarafında zamlanacağını düşünmüyorum.İndirim zamanında steamda RDR2'nin 500 liradan 250 lira seviyesine veya daha altına düşmez.Uzun lafın kısası bence Epicten alın.

Artık oyun fiyatının düşmesi dünyanın ortadan ikiye ayrılması kadar zor. İndirim alır fakat steamdeki indirimli oyunlar bile epic games ten yüksek fiyatta olacak. Aç tavuk gibi nerede indirim görsek orayı gagalıyoruz. Sizde indirimleri takip edin. Nerede uygunsa oradan alın. Burada steam fanboyluğu yapmaya gerek yok artık diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı