Steam Oyun fiyatlarını 3 günlüğüne kaydetme

Peki 21 kasımda sonbahar indirimleri başlayacak, sonbahar oyunlarında indirime girecek olan bir oyunu şimdiden kaydetsek 21 kasımda baktığımızda sepete kaydettiğimizdeki fiyat mı yoksa indirimli fiyat mı gözükür?

Bende sadece 2 seçenek çıkıyor. Yapabilen var mı?

Screenshot_40.png

Peki 21 kasımda sonbahar indirimleri başlayacak, sonbahar oyunlarında indirime girecek olan bir oyunu şimdiden kaydetsek 21 kasımda baktığımızda sepete kaydettiğimizdeki fiyat mı yoksa indirimli fiyat mı gözükür?
Bilmiyorum. Normalde amaç zam geldiğinde ya da indirim bittiğinde mağdur olmamak. Bundan yola çıkarak indirimi uygularlar diye düşünüyorum.

Bende sadece 2 seçenek çıkıyor. Yapabilen var mı?

Eki Görüntüle 2022311
Satın al diyeceksin satın almada hata verecek bloke olmuş olabilir diye sonra steam desteğe gireceksin almak istediğin oyun orada gözükecek üstüne basacaksın başarısız satın alma girişimini tekrarlamak istiyorum benzeri bir yazı var ona basacaksın.

Screenshot_2023-11-19-19-10-23-775-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Satın al diyeceksin satın almada hata verecek bloke olmuş olabilir diye sonra Steam desteğe gireceksin almak istediğin oyun orada gözükecek üstüne basacaksın başarısız satın alma girişimini tekrarlamak istiyorum benzeri bir yazı var ona basacaksın.

Eki Görüntüle 2022410

Bu olay ile sonbahar indirimlerinde de TL üzerinden indirimli oyun mu alacağız bütün sayfaları okudum fakat bir şey anlamadım.

Geri
Yukarı