Oyun fiyatlarının düşmesinin bir yolu olabilir!

Aylak Adam!

Hectopat
Makaleler
1
Biz change org'da filan imza kampanyası başlatıyoruz Türkçe dil desteği ekleyin diye. Peki oyun yapımcıları ne diyor? İlk önce oyunu satın alın. İşte bu noktada herkesin atladığı bir yer var.

Hatırlayın Valve ne demişti "Biz her zaman dağıtımcılarla birlikte çalışırız." Peki dağıtımcı kim tabi ki Aral Game. Yani suçlu Aral Game. Bence bizim çooook büyük bir topluluk oluşturup ya devlete durumu bildirmemiz lazım.

Ben kendi görüşümü söyleyecek olursam bence biz birlikte olursak her şeyi başarabiliriz. Hayır dostlarım. İçinizdeki karamsar düşünceleri çıkartın. Biz sesimizi çıkartmadıkça bu süreç böyle devam eder!

Ama daha önceden böyle şeyler yapıldı. Evet! Yapıldı ama biz devlete bildireceğiz. Bir söyleyelim devlete bakalım belki bir çare bulur. Ne bileyim artık son çare olarak devlete söyleyeceğiz.

Biliyorum, biliyorum devletin işi gücü yok bizim ile mi ilgilenecek diyeceksiniz. Steam'a, Oyun yapımcılarına mesaj attık ama sonuç alamadık. Son çare olarak devlete bildireceğiz durumu.

Steam dolar kurunu 1.5 TL'den hesapladı. Çok güzel. Playstore'dan oyunları taksitli alabiliyoruz buda güzel. Ek olaraktan steam'da indirimler oluyor. Tamam süper. Ama unutmayın steam de ki indirimler bitiyor! Bana göre bir oyunun fiyatı 179 TL olmaz, olamaz! ama burada oluyor.

İnanırsan her şeyi başarabilirsin! Sadece sakın umudunu kaybetme! Bir şeyi istiyorsan peşini bırakma o kadar!

Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. Eğer ceza almadıysam mutlaka geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Gece 01:02'de o kadar yazı yazdım. Lütfen düşüncelerinizi belirtin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı