Oyun geliştiricisi olmak istiyorum nasıl bir yol izlemem lazım?

Tavsiyem şu an bir karar vermemen.
Normalde böyle diyecektimde daha hedefin yok gibi bir tepki almak istemedim.

Nasıl öğrenebilirim c#? Bir bütçem yokta.

Nasıl öğrenebilirim c#? Bir bütçem yokta.

Youtube'da bir sürü ücretsiz kaynak var hocm ama ne kadar öğretir bilmem. Ben Udemy'den ve kendim deneyerek öğrendim.

Nasıl öğrenebilirim C#? Bir bütçem yokta.

Bknz: Google, YouTube, Diğer video platformları, PDF'ler, Udemy, kitapçılardaki ikinci eller vsvs. Aynı kaynakları Oyun Motorları için de kullanabilirsin. Not: Araştırma çok yapman lazım böyle işlerde yapamam sorarım cevap beklerim dersen hiç başlama. Çok absürt bulunamayan şeyler evet sorulmalı.

Hayır hocam öyle bir şey yok. İstediğiniz kaynaktan öğrenebilirsiniz.
Anlıyorum, çok teşekkür ederim. Son olarak sormam gereken bir şey var, seneye LGS sınavım var ve bütün odağımı buna vermeye başlayacağım, ana odağımı nereye vermeliyim?

Bunun hakkında biraz araştırma yaptım fakat sıfırdan nasıl başlanır hiçbir kaynak bulamadım veya anlayamadım. Bir yol gösterir misiniz?
Her şeyden önce Game Design Document nedir nasıl yapılır onu öğren ve kendine gittiği yere kadar 1 tane hazırla zaten onu tamamlamak için giriştiğin yolda öğrenmen gereken şeyler karşında olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…