Oyun Günlüğü gibi bir site açmak

border44

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Reklam yapmak istemiyorum ama örnek göstermek için. Sade bir oyun sitesi açmak istiyorum ve bu site sadeliği hoşuma gitti Wordpress ile yapılmış ve slider filan çok güzel ben nasıl buna benzer bir site açabilirim.

Oyun Günlüğü

Son düzenleyen: Moderatör:
Wordpress tabanlı bir site . Hosting ve domain aldıktan sonra wordpress kur . O sitede kullanılan tema ücretli bir temadır .
Tema ismi : Goodnews ( googleye wordpress goodnews theme yazarak bulabilirsin )
Kolay gelsin :)

Wordpress ile kurarsın siteyi. Ondan sonrası sana kalmış. Siteyi ilerletmek için çalışır isen zamanla ilerler. Başarılar dilerim.

Reklam yapmak istemiyorum ama örnek göstermek için. Sade bir oyun sitesi açmak istiyorum ve bu site sadeliği hoşuma gitti Wordpress ile yapılmış ve slider filan çok güzel ben nasıl buna benzer bir site açabilirim.

Oyun Günlüğü

Vermiş olduğun siteyi inceledim. Wordpress ile yapılmış bir sitedir. Tema olarak ise ;

Theme Name: Goodnews
Theme URI: http://www.momizat.com

Yukardaki yazdığım gibi Goodnews temasını kullanıyorlar tema hakkında bilgim yok lisanslı' da olabilir free (ücretsiz) 'de dağıtılıyor olabilir. inceleyip başlayabilirsin başarılar :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı