Oyun hesabı nasıl satilir?

Dr. Pc

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri.

Merak ettiğim birkaç soru var.

Oyun hesabı nasıl satılır?

Sistem nasıl işler, ilk önce hesap mı yoksa ücret alınır?
Kısacası bilen biri varsa beni aydınlatabilir mi?

Merhaba Technopat üyeleri.

Merak ettiğim birkaç soru var.

Oyun hesabı nasıl satılır?

Sistem nasıl işler, ilk önce hesap mı yoksa ücret alınır?
Kısacası bilen biri varsa beni aydınlatabilir mi?
Karşılıklı güvene bağlı olarak öncelikle genelde satışı yapan kişi ücreti aldıktan sonra işlemleri tamamlar.

Ben internette hesabımı satmıştım. Bir siteden ilk önce hesabı veriyorsun adamda paryı siteye veriyor sonra adam hesabı deniyor doğruysa satışı onaylıyor para sana geçiyordu.

Bence şöyle bir sistem gelmeli: Adam sana parayı yollamadan hesap bilgilerini göremesin, iki taraf da onayladığında bilgiler aynı anda görülsün. (Hesap bilgilerinin doğruluğu da site tarafından onaylansın.[Site de güvenilirliğini kanıtlasın.])

Ben internette hesabımı satmıştım. Bir siteden ilk önce hesabı veriyorsun adamda paryı siteye veriyor sonra adam hesabı deniyor doğruysa satışı onaylıyor para sana geçiyordu.
Hesabı denedi diyelim doğru çıktı ama adam onaylamadı hesabım çalınmaz mı?
GameSatış öneririm. Önce parayı iste.
Sistem nasıl işliyor tam olarak.

Dostum, güzel ve güvenilir bir satış için güzel bir ingilizcen olması gerekiyor. Hiçbir Türk sitesinde görmediğim için söylüyorum. Sistem şu şekilde işliyor; sitelerin belli başlı permleri olan "middleman"leri oluyor yani aracıları. Aracılar hesabı alacak kişiden ya da satacak kişiden belli % ile para alıyor. Yani onların o forumda/sitede mesleği bu oradan gelir elde ediyorlar. O yüzden dolandırılma olmuyor. Aracıya hesabınızı veriyorsunuz. O bütün bilgilerini değiştiriyor ve alacak kişinin size ödeme yapmasını bekliyor. Ödeme gerçekleştiğinde siz de kabul ediyorsunuz. Aracı hesabınızı alacak kişiye veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı