Oyun hesapları alınır mı?

• Konuyu başlatan Yuny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

Hesap aldıktan sonra herhangi bir sıkıntıyla karşılaştınız mı?

• Oy verenlerin toplamı
    19

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Steam, Epic Games gibi oyun servisleri için ucuza satılan ve hesap şeklinde verilen hesaplardan hiç aldınız mı? Aldıysanız herhangi bir problem oldu mu? Pek güvenilir olmadığını biliyorum ama kaç kişinin alıp da sıkıntı yaşamadığını merak ettim. Ben 10 liraya neredeyse 2 sene önce BF1 hesabı almıştım ve içinde BF4, BF3, titanfall 2 falan da vardı. Şu an hala bir sıkıntısı yok hesabın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle güvenmemeni tavsiye ederim. Bazıları hiçbir şey vermezken bazıları da hesabı bir sürü kişiye satarak oyun zevkinizi baltalayabiliyor ve hesabın şifresini değiştirebiliyor.

Bazı siteler oyunu bir hesaba alıyor sonra o hesabı 10-15 kişiye satarak zararı çıkartıyor hatta kara geçiyor. O yüzden hesabın şifre değiştirilmesi falan olmuyor. Ben o sitelerden 4-5 hesap almıştım hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Battlefield 1 hesabım olmasına rağmen Premium olmadığı için hesap alayım dedim 10 liraya. Oyuna girdim 2, 3 saat oynadım bir anda hata vermeye başladı 2 kişi aynı hesapla oynayamaz diye. Oyundan çıktım mesaj gelmiş okuyayım dedim neler neler var. Hesap hesap değil aşiret mübarek.

Bunun şansı biraz sayısal loto gibi. Ben daha öncesinde almıştım daha hiç sorunla karşılaşmadım, aldığım yerde kullanılmayan veya 2. el olarak satılmış hesapları satıyorlardı daha ucuza. Ama bazı yerlerde aynı hesabı birçok kişiye satabiliyorlar. Bu şekilde çıkarıyorlar zaten ucuzun karını.

Steam, Epic Games gibi oyun servisleri için ucuza satılan ve hesap şeklinde verilen hesaplardan hiç aldınız mı? Aldıysanız herhangi bir problem oldu mu? Pek güvenilir olmadığını biliyorum ama kaç kişinin alıp da sıkıntı yaşamadığını merak ettim. Ben 10 liraya neredeyse 2 sene önce BF1 hesabı almıştım ve içinde BF4, BF3, titanfall 2 falan da vardı. Şu an hala bir sıkıntısı yok hesabın.
Bu işlerle içli dışlı olmuş biri olarak yazıyorum, bu hesapların hiçbir garantisi yoktur. Yani size yanlış hesap bilgileri verilebilir, hesap verildikten sonra bilgileri değiştirilebilir veya hiç verilmeyebilir. Ayrıca bu hesapların çoğunluğu yurt dışından muhtemelen sizin alacağınız fiyatın 1/10'una alınıyor ve geneli çalıntı oluyor. Eğer gözden çıkarabileceğiniz bir meblağı vermeyi göze alıyorsanız hesabı alır almaz kullanmış olduğunuz sistemi çevrimdışı moda almayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı