Oyun hesapları satan Rus sitelerine nasıl ödeme yapabiliriz?

radical

Femtopat
Daha fazla  
Hesap alacağım ancak türkish bank diye bir ödeme seçeneği kalmamış. Bu siteyi kullananlar varsa nasıl ödeme yapıyorlar öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yapıyorum, sorun olmuyor. Hangi site?
merhaba ggsell ve digiseller. nasıl yapıyorsunuz acaba?
Örneğin plati gibi sitelerden direk ininal /mastercard ile alabiliyorsun. Zamanında çok yaptım.
şuan maalesef alınmıyor çok denedim
Webmoney hesabınız varsa Rus merkezli bir site olduğu için genelde Rus sitelerinde ödeme seçeneği olarak bulunuyor.
web money pasaport istiyor maalesef yok

Ödeme yöntemi olarak Enot.io seç.
ondan sonra neyi işaretleyeceğim
Pasaport dediği kimlik. Ama kimlik göstermeden de kullanabiliyorsunuz. Sadece işlem kısıtı var.
bana detaylıca anlatma şansın var mı usta insta ya da wp salsana
Pasaport dediği kimlik. Ama kimlik göstermeden de kullanabiliyorsunuz. Sadece işlem kısıtı var.
WEB Money kesin olarak pasaport istiyor hocam. hatta belgelerininin fotoğraflarını da çekmeni istiyor

Son düzenleme:
usta fotoğrafta sadece kimliği mi çekip atacağım birde kimliğimi mi çekeyim yoksa fotokopisini çıkartıp mı çekeyim hocam
Passaport dediği kimlik dedim ya hocam. Kimlik belgelerinin fotoğrafını gönderip üyeliğini upgrade edebiliyorsun. Ben yaptım.
usta fotoğrafta sadece kimliği mi çekip atacağım birde kimliğimi mi çekeyim yoksa fotokopisini çıkartıp mı çekeyim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı