Oyun iade edip Rust alınmalı mı?

• Konuyu başlatan R.G.B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 452

R.G.B

Hectopat
Yer
Heart of The Turkey, Eskişehir
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım yok ve bu indirimlerde Ready or Not, BeamNG Drive ve Squad aldım. Sizce bunları iade edip Rust almalı mıyım? Rust alırsam oynayabileceğimi sanmıyorum. Bu tür oyunlarda genelde çok heyecanlı oluyorum ve loot yapmaya vs. korkuyorum. Eşya kaybederim diye de canım çıkıyor. Ready or not sarar gibime geliyor o yüzden pek de iade etmek istemiyorum. Squad ve BeamNG hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım yok ve bu indirimlerde Ready or Not, BeamNG Drive ve Squad aldım. Sizce bunları iade edip Rust almalı mıyım? Rust alırsam oynayabileceğimi sanmıyorum. Bu tür oyunlarda genelde çok heyecanlı oluyorum ve loot yapmaya vs. korkuyorum. Eşya kaybederim diye de canım çıkıyor. Ready or not sarar gibime geliyor o yüzden pek de iade etmek istemiyorum. Squad ve BeamNG hakkında ne düşünüyorsunuz?
Squad'ı severseniz sizi en az 1000 saat götürebilir. Bence iade yapmayın.

Hocam sanırsam Insurgency gibi bir oyun. Insurgency'de herkes spawnkill yapıyordu. Bu yüzden Insurgency sevmedim. Ama bu iyi gibi.

Hocam bende yeni başladım Insurgency gibi değil, güzel Squad'lara denk gelirsen çok eğlenceli bir oyun gerçekten savaşta olduğun hissini veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı