Oyun içerisinde ailevi küfüre karşı verilen ceza

Herhangi bir oyunun TR sunucusunun olma sebebi diğer sunuculardaki oyuncuları TR sunucundaki oyunculardan korumak zaten.

TR sunucusunda kanser olmadan yükselen bir oyuncu görmek çok zor. Çok uzun zamandır Online oyun oynuyorum ve yeni yeni takmıyorum. Avrupa sunucularına geçmeyi düşündüm ping sorunundan dolayı vazgeçtim.

Çözümüm şu: Offline oyna.

Para? Parayı geçtim ben yapay zeka ile oynamayı sevsem karşımdaki rakibim gerçek olmasını siterim fakat takıma gelen çocuk olsun mecazi anlamda gelen kolsuz olsun bıktım bunlardan.

Para? Parayı geçtim ben yapay zeka ile oynamayı sevsem karşımdaki rakibim gerçek olmasını siterim fakat takıma gelen çocuk olsun mecazi anlamda gelen kolsuz olsun bıktım bunlardan.
Çözümüm: Yabancılarla oyna.

CS:GO'da iki el üst üste kafadan vuruyoruz, anamıza sövüyorlar. Her sövene kafayı takacaksak oyunda, işimiz var demek ki.

Oyuncuyu rapor etme seçeneği yok mu? Alabileceği en fazla ceza süresiz banlanır, çok bir şey beklemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…