Oyun içerisinde ailevi küfüre karşı verilen ceza

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Oyun içerisinde benim hiçbir şey yapmamam halinde bir oyuncu geldi ve ve ailevi küfürler saydırmaya başladı. Elimde kanıtları var oyunun serverında bulunan herkes şikayetçi. Bu kişiye ne türde ceza verilir (elimde kanıtlar var).

Oyun içerisinde benim hiçbir şey yapmamam halinde bir oyuncu geldi ve ve ailevi küfürler saydırmaya başladı. Elimde kanıtları var oyunun serverında bulunan herkes şikayetçi. Bu kişiye ne türde ceza verilir (elimde kanıtlar var).
Bunları takmamak lazım cidden ben Türk serverlarında oynamıyorum adamı öldürüyorum direkt ailevi küfüre başlıyor sonra diyorum ki kardeşim ne gerek var tebrik et geç, diyor ki kapa çeneni ***** bende bıktım bu konudan. Takmamak lazım dedim ama titriyorum çok sinirleniyorum. Bence herşeye kayıt olurken kimlik gibi birşey gerekmeli ki herkes bu kadar rahat davranamasın. Ceza olarak birşey verileceğini sanmıyorum yaşı büyük ve aklı yerinde biri böyle birşey demez. Bunlar hep ailelerin çocukları takip etmemesinden oluyor.

Bunun gibi insanlarla uğraşmak, zaman kaybından başka bir şey değil. Tavsiyem böyle durumlarda bunun gibi herifleri susturmanız, eğer susturamıyorsanız mesajları görmezden gelmeniz. CS: GO'da karşıyı otomatik susturmayı etkinleştirdim kafam biraz daha rahat. Town of Salem denen oyunda o dediklerinden daha kötü olaylar dönmekte. Tabi dediklerim oyuna Türk gelince oluyor ya da Türk sunucusunda oluyor. Bir de kanser kitleler, ırkçı herifler yüzünden oluyor. Cevaba gelirsek. Çok uğraşmazlar, hesaba ban atabilirler ya da hesabı kapatırlar.

ben yinede oyun içindeki hesabını ve discord adını ıd si falan hepsini kaydettim ne olur ne olmaz diye banlanmasını umuyorum insanlara oyun içine girip fake hesaptan ailevi küfür etmesi kötü birşey bende gördüğüm an titremeye başlıyorum kızgınlıktan @egeyardimli'nin dediği gibi kimlik gibi birşey ile kaıt sistemi olsa bu kadar özgür davaranamzdı

Daha dün CS:GO'da Yoldaş sonu farklı yendik ''ez'' yazdım. Tövbe tövbe de bir Allah'a küfretmediği kaldı. Ben diyorum. Takımıma yada rakibe Türk geleceğine şımarık Rus gelsin daha iyi. En azından adam troll yapıyor.

Geri
Yukarı