Oyun için 15 bin TL RTX 3060 laptop önerileri

O zaman şu an alabileceğim 3050 Ti modeller nelerdir? Ve yine şu an bütçemi biraz aşan ama işimi görecek iyi soğutmalı MUX'lı ve 3060'lı modeller nelerdir?

Monster baktım 18k olmuş. En uygun Monster galiba. İşlemci ve GPU filtreleme yaparak kendine uygun laptopu bulabilirsin. Monster kötüleyenler var fakat 4 yıldır kullanıyoruz bir sıkıntı yok menteşe sıkıntısı oldu servis ücretsiz yaptı.

Monster baktım 18k olmuş. En uygun Monster galiba. İşlemci ve GPU filtreleme yaparak kendine uygun laptopu bulabilirsin. Monster kötüleyenler var fakat 4 yıldır kullanıyoruz bir sıkıntı yok menteşe sıkıntısı oldu servis ücretsiz yaptı.

Monster'da ısınma sıkıntısı olabilir.

İndirim zamanı kurtlar sofrasına dönüyor cevap gelene kadar biter stoklar önceden araştırıp sorunlu olanları eleyip işimi görecek 3-5 tane seçenek bulundurmak istiyorum açıkçası :)

Bu model nasıldır soğutma sistemi falan hem Vatan bilgisayarda gerekirse krediyle alırım 3 ayda zaten kur fark ederse indirimli gibi almış olurum.

Soğutması pek iyi diyemem bu modelin, soğutucu vs ile kullanacaksaniz sıkıntı çıkarmaz ama. Onun dışında eksi olarak diyebilirsek tek kanal 16 RAM ile gelmesi olabilir, fiyatı şu anki durumlara göre iyi.

Monster'da ısınma sıkıntısı olabilir.
Doğrudur Monster F/P olarak iyidir ama ısınma sorunu için uzak duruyorum açıkçası çünkü ısınmayan kasası yok gibi.

En uygunu bu galiba. RTX3050 kullanıcısı olarak 2K daha üstüne koyup 3050 Ti almanı öneririm.

Doğrudur Monster F/P olarak iyidir ama ısınma sorunu için uzak duruyorum açıkçası çünkü ısınmayan kasası yok gibi.

Laptopların çoğunda var bu sıkıntı eminim nitrodada vardır.

En uygunu bu galiba. RTX3050 kullanıcısı olarak 2K daha üstüne koyup 3050 Ti almanı öneririm.
Dediğim gibi Monster ürünlerinin soğutmasını hiç beğenmiyorum.

Laptopların çoğunda var bu sıkıntı eminim nitrodada vardır.
Tabii ki vardır ama ne ölçüde olduğu önemli sanki birinde kullanılamayacak durumlara gelir diğerinde ısınır ama kullanabilirsin gibi.

Öyle sayılır zaten 12-14 k arası şu an. 3050'li ise 15 kdan başlıyor.
Belli olmaz ya 22-23k 3060lı güzel bir laptop varsa şu an indirimlerde 18kya düşse alabilirim.

Bu cihaz nasıldır?

Son düzenleme:
3050 serisi almanı önermem biraz daha koyup 3060 almalısın çünkü 3050 4 GB VRAM ve bu da darboğaz yapıyor yeni nesil oyunlarda yüksek grafik ayarlarında, eğer oynayacağın oyunlarda RTX ve DLSS desteği yoksa kesinlikle pişman olursun 3050 DLSS desteği ile yüksek FPS'ler verebiliyor safkan GPU gereken oyunlarda 4 GB VRAM'dan sıkıntıya girersin 1660 Ti'nin RTX desteklemeyen oyunlarda daha iyi olduğunu biliyorum 3050'den.

3050 serisi almanı önermem biraz daha koyup 3060 almalısın çünkü 3050 4 GB VRAM ve bu da darboğaz yapıyor yeni nesil oyunlarda yüksek grafik ayarlarında, eğer oynayacağın oyunlarda RTX ve DLSS desteği yoksa kesinlikle pişman olursun 3050 DLSS desteği ile yüksek FPS'ler verebiliyor safkan GPU gereken oyunlarda 4 GB VRAM'dan sıkıntıya girersin 1660 Ti'nin RTX desteklemeyen oyunlarda daha iyi olduğunu biliyorum 3050'den.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemeni öneririm.

Geri
Yukarı