Oyun için 450 TL membran klavye önerisi

Simaoforlan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bir klavye almak istiyorum.
En önemli isteğim sessiz olması bu yüzden membran klavye veya mekanik hisli membran klavye olmasını tercih ederim.
Her tuşa özel renk atama seçeneği olması tercihim olur. Mesela W-A-S-D tuşlarına kırmızı renk diger yerlere mavi sarı renk gibi. TKL tercih önceliğimdir.
Bütçe olarak 450 TL üstüne çıkmak istemiyorum.

İncelediğim klavyeler;
-Razer Cynosa V2 (her tuş RGB var) tuş soyulma yorumları okudum moralim bozuldu.
-MSI Vigor GK30 (6 bölge RGB) en baştan beri gözüm bunda.
-HyperX alloy Core.
-Corsair K55.
-Cooler Master MK110.
-SteelSeries Apex 3
-MSI Vigor GK50 Low profile (mekanik ama ses bildirimi nasıl bilmiyorum, Low profil belki az ses çıkarıyordur diye yorumladım)

Redragon K552 red Switch kullanmış biri olarak hem o tıkır tıkır sese hem de yay sesine tahammül edemedim.
Siz değerli dostlar bunların dışında tuş başı RGB olan sessiz bir klavye önerebilir misiniz?
Hepinize şimdiden teşekkür ederim. Yardımlarınız ve önerileriniz benim için çok önemli.

Not: Logitec, Gamepower, Rampage tercih etmeyecegim bir marka.

Merhaba arkadaşlar,
En önemli isteğim sessiz olması bu yüzden membran klavye veya mekanik hisli membran klavye olmasını tercih ederim.
Her tuşa özel renk atama seçeneği olması tercihim olur. Mesela W-A-S-D tuşlarına kırmızı renk diger yerlere mavi sarı renk gibi. TKL tercih önceliğimdir.

İncelediğim klavyeler;
-Razer Cynosa V2 (her tuş RGB var) tuş soyulma yorumları okudum moralim bozuldu.
-HyperX alloy Core.
-Corsair K55.
-Cooler Master MK110.
-SteelSeries Apex 3
-MSI Vigor GK50 Low profile (mekanik ama ses bildirimi nasıl bilmiyorum, Low profil belki az ses çıkarıyordur diye yorumladım)

Redragon K552 red Switch kullanmış biri olarak hem o tıkır tıkır sese hem de yay sesine tahammül edemedim.
Siz değerli dostlar bunların dışında tuş başı RGB olan sessiz bir klavye önerebilir misiniz?
Hepinize şimdiden teşekkür ederim. Yardımlarınız ve önerileriniz benim için çok önemli.

Hocam bu bütçeye mekanik bir klavye alabilirsiniz red switch yada brown switch.

Hocam bu bütçeye mekanik bir klavye alabilirsiniz red switch yada brown switch.
450TL Brown Switch mi? Link atabilir misiniz?
Merhaba arkadaşlar,

İncelediğim klavyeler;
-HyperX alloy Core.
-Corsair K55.
-Cooler Master MK110.
-SteelSeries Apex 3

Hocam Itopya'da Blue Switch Logitech G512 var aslında kaliteli bir ürün.

Sessiz demiş arkadaş.Bu arada brown switchler var 450 TL ye ancak kalitesiz.Ancak red swtich bulabilir rahatça arkadaş.

Hocam çok teşekkür ederim süper bir fiyat piyasaya göre.
Tek korkum tuş soyulması ve ışık sızması çiziklerden.
Birde Molecule'den hiç alışveriş yapmadım önerdiğinize göre güvenlidir.

Sanırım sadece mağaza için geçerli online sepete eklenmiyor. Zaten blue switch bana gelmez ben red switch sesinde bile rahatsız oldum :)

Hocam çok teşekkür ederim süper bir fiyat piyasaya göre.
Tek korkum tuş soyulması ve ışık sızması çiziklerden.
Bir de Molecule'den hiç alışveriş yapmadım önerdiğinize göre güvenlidir.

Sanırım sadece mağaza için geçerli Online sepete eklenmiyor. Zaten Blue Switch bana gelmez ben red Switch sesinde bile rahatsız oldum :)

Bence mekanik klavye alın membrane klavyeye 450TL gereksiz. Mekanik klavyeler daha uzun ömürlü.

Bence mekanik klavye alın membrane klavyeye 450TL gereksiz. Mekanik klavyeler daha uzun ömürlü.
Ses rahatsızlığı ve tuşlardaki o yükseklik ergonomik rahatsızlık beni sinir eder hocam kendimi biliyorum.

Mekanik alırsam XPG Summoner veya steelseries alırdım red switch ama onlarda cok pahalı

Ses rahatsızlığı ve tuşlardaki o yükseklik ergonomik rahatsızlık beni sinir eder hocam kendimi biliyorum.

Mekanik alırsam XPG Summoner veya steelseries alırdım red switch ama onlarda cok pahalı
Hocam bende blue switch aşığıyım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı