Oyun için 6000TL hazır sistem önerisi

swerk_y

Femtopat
Daha fazla  
6500TL'ye bir tane topladım ama pek emin değilim fotoğrafı var ve 6000TL bütçem var ona göre güzel hazır sistem önerisi yapabilir misiniz? Valorant tarzı oyunlarda 100 FPS üstü alırsa güzel olur.

Ekran Görüntüsü (236).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır şart mı hocam? İkinci el güzel sistemler var.

6500TL'ye bir tane topladım ama pek emin değilim fotoğrafı var ve 6000TL bütçem var ona göre güzel hazır sistem önerisi yapabilir misiniz? Valorant tarzı oyunlarda 100 FPS üstü alırsa güzel olur.

Eki Görüntüle 1305416
6000-6500 arası çok daha sağlam ikinci el alabilirsiniz hocam. Hatta pazarlıkla RX570 ekran kartlı pcyi 7'ye kadar indirebilirsiniz. Bence acele etmeyin ekran kartsız kasa için.

@swerk_y GTX 1650 sistem satıyor kuzenim 6800'e. Bunun gibi daha birçok sistem vardır mutlaka. Bütçenizi arttırabiliyorsanız arttırın.

6000-6500 arası çok daha sağlam ikinci el alabilirsiniz hocam. Hatta pazarlıkla RX570 ekran kartlı PC'yi 7'ye kadar indirebilirsiniz. Bence acele etmeyin ekran kartsız kasa için.

Ekran kartsız düşünüyorum aslında çok acil değil ama olabilir.
@swerk_y GTX 1650 sistem satıyor kuzenim 6800'e. Bunun gibi daha birçok sistem vardır mutlaka. Bütçenizi arttırabiliyorsanız arttırın.

APU sistem önerebilir misiniz hocam.
Maalesef en fazla bu kadar.

@swerk_y

RAM iki yapılıp SSD değişirse süper olur.

Ekran kartsız düşünüyorum aslında çok acil değil ama olabilir.

APU sistem önerebilir misiniz hocam.

Maalesef en fazla bu kadar.
İşte hocam ben de size madem 6.000 tl para vermeyi gözden çıkardınız, o zaman alıyosanız ekran kartlı alın diye tavsiye ederim. Çünkü bir gün mutlaka valoranttan sıkılacaksınız. Başka oyun oynamak isteyeksiniz veya ilerde bu bilgisayarı satacaksınız, ekran kartsız pc de hemen hızlı satılmaz. Hiç olmadı, 6000 tl ziyan olur. Siz yorum yapan herkesi dikkate alın ve 2.el ekran kartlı alın hocam. Pişman olmazsınız.

Geri
Yukarı