Oyun için 700 TL kulaklık önerisi

Bütçe
700

Mr.Paul

Centipat
Daha fazla  
Aklımda birkaç tane kulaklık var ama bunların içinden sizce ne almalıyım? Eğer sizin bir tavsiyeniz varsa onları da söyleyebilirsiniz.
Bütçemiz 400-700 TL arası.

Aklımdakiler;
1-SteelSeries Arctis 1 sıfır fiyatı 624 TL ikinci el fiyatı 450-500 TL arası.
2-Rampage RM-K60 drop Plus sıfır fiyatı 662 TL ikinci el fiyatı 450-500 TL arası.
3-HS50 Pro 650-700 TL ikinci el fiyatı 350-450 TL arası.
4-Void Elite stereo 7.1 sıfır fiyatı biraz pahalı 1000 TL civarı ikinci el 550-750 arası bir fiyat aralığı var bulabildiğim en ucuzlardan.
5-Razer BlackShark V2 X oyuncu kulaklık sıfır fiyatı 650 TL ikinci el fiyatı bulamadım :(

Arctris 1 kullandım seni hayal kırıklığına ugratacagini düşündüğüm bir kulaklık maalesef bence uzak dur derim.
Rampage markasına karşı aşırı derecede soğuğum bunun sebebi zamanında ürettiği dandik kalitesiz kulaklıklar dır, bir anda kendini geliştiren bir marka oldu ancak hala bu fiyat aralığında diğer markalarile yarışacağını düşünmüyorum markanin mottsu şu; her özelliğe elimizi atalım ama yarim yapalım. Aldığın ürün iki gün sonra bozulabilir kırılabilir sesine yorum yapamam ancak iki saatin sonunda kulağındaki agridan aldığın sesi umursamayacaksın bile kualklikta her şey ses değil maalesef uzun saatler oyun oynayan insanlarız ped rahatlığı çok önemli bizim için, yani bu fiyat bandında Razer'le aynı kefeye konmaz bile. Bugüne kadar kullandığım ekipmanlardan öğrendiğim şey şudur büyük markaların ucuz mallarını almayacaksın. Veya yazilim kısmında diğer modellerden ayrılmayan ürünlere bakacaksın HS50 Pro bana bu izlenimi veriyor benim ilk eledigim buydu açıkçası. Void Elite benim de bu aralar düşündüğüm bir kulaklık çok kaliteli hoş bir görünüme sahip sanal Surround 7.1 destek vereceğini söyleyen bir kulaklık ancak yazılımına bakmadım. Gelelim şampiyonumuza Razer BlackShark V2 X. Bu kulaklık şu an almak istediğim bir kulaklık çünkü kendi yazılımı sayesinde çok güzel sanal Surround sunuyor, microfonu birçok siteden tam puan aldı. Kaliteli ve kulağı kaplayan suni deri pedlere sahip. Bence Void veya Razer'i düşünebilirsin. Blacksharki kaliteli markanin ucuz ürünü olarak siniflandirmiyorum çünkü Razer öncesinde ülkemiz de çok aktif olmadığı için çok pahalı ürünlere sahipti ancak son zamanlarda Türkiye pazarına önem vermeye başladığı için fiyatlarda ucuzladı diyebiliriz evet bu bir F/P ürünü ancak hakkını veren bir ürün. Tabii bunlar kullanıcı yorumu değil 1 aylık bir araştırmanın sonuçları.
Ben şu anda ASUS TUF Gaming H3 kullanıyorum 7.1 sanal Surround ancak Windows güncellemeleri ile kullandığım Realtek(sende bunu kullanacaksın para vermeyeceksen) sürücüsü Windows Sonic desteğini açmama izin vermiyor o sebeple kaliteli bir Surround alamıyorum tabii bu benim bilgisayarım ile ilgili bir şey diğer bilgisayarlar da çok kaliteli bir kulaklık sesi güzel izole eden baskı yapmayan güzel bir mikrofona sahip bir kulaklık. Bu sanal Surround problemini çözmek için birçok yol denedim ancak bulamadım. Birçok şey öğrendim. Şu anki durumum ise 7.1 sanal Surround'u açtığım zaman microfon girişini 7+1 girişi yapıyor böylece mikrofonu kullanamıyorum. Realtek zaten ses vermiyor Surround kısmından Razer'in sürücüsü de microfonu iptal ediyor. Bunlar tabii başka kulaklıklar da görebileceğin sürücü veya bilgisayardan dolayı olan sorunlar. Bundan sonra dikkat edeceğim şeylerden birisi tabii ki jak girişi olacak veya para verip güzel bir ses kartı alacağım sürekli kullanmak için.

Bence Razer Kraken Tournament
ASUS TUF serisi.
HyperX Cloud 2 kulaklıklarınida incele. Özellikle HyperX'i araştır derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı