Oyun için 700 TL kulaklık önerisi

Makaleler
10
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Yeniden selam, 3 sene sonunda nihayet Corsair HS35 kulaklığım talihsiz bir hadise sonucu kırılmayı başardı. Eh haliyle bantla yapıştırıp kullanmayacağımdan yeni bir kulaklık alacağım. Beklentilerim konusunda muhtemel deneyimim HS35'in altına düşmez ise sevinirim. Kulağıma tam oturması ekstra önemli, Q10 ve HS35 gibi kulağıma tam oturmalı kesinlikle.

Oynadığım oyunlardan kulaklığın en önemli olduğun oyun Valorant, diğerleri singleplayer veya arkadaşlar arası oynadığımız (Phasmophobia, Krunker vs) olduğundan onlar için üstün performansa ihtiyacım yok. Valorant için tatmin etse kafi yani. Müzik konusunda çok üstün olmasına da ihtiyacım yok Q10 o işi götürüyor zaten.

Bütçe konusuna gelecek olursak tam bir bütçe düşünmedim ancak 700 TL'yi geçmez ise mutlu olurum. Ha fiyatını çok hak eder veya indirimdedir kesinlikle kaçırmamam gerekir o zaman düşünebilirim. Teşekkür ederim.

MPOW AIR SE, tek sıkıntısı jak girişli olması.
USB falan olursa ne fark ediyor? Bu sektörle hiç alakam yok saçma sapan sorulara hazır olunuz o yüzden. :)

USB falan olursa ne fark ediyor? Bu sektörle hiç alakam yok saçma sapan sorulara hazır olunuz o yüzden. :)

USB varsa ses kartı da vardır. Yoksa bilgisayarının ses kartını kullanır bu da ses kalitesinin senin ses kartına bağlı olarak değişebileceği anlamına geliyor.

Anakartım TUF B550M-E Wi-Fi, ALC892 diye hatırlıyorum şu an yongasını ama yanılıyor da olabilirim.

Elimizde şu an MPOW AIR SE ve H2002D var, bunların yanında bir de H2016D buldum. O nasıldır? Eğer bu ikisi ile yarışamaz ise AIR SE ile H2002D arasından hangisi daha iyi olur?

Geri
Yukarı